خانه یادداشت سیاسی بین الملل علم و فناوری حوزه و دانشگاه اجتماعی اقتصادی فرهنگ و هنر ورزشی
 
فلسفه تراشی مصطفی ملکیان برای جوکرهای ایرانی در شورش های خیابانی       ابداع نواری که نقش دستکش را ایفا می‌کند       پرداخت تسهیلات به ایثارگران سیل‌زده در سیستان و بلوچستان        تنها راه نجات، ادامه دادن راه شهیدان است       تاکید شهرداران کلانشهرهای کشور به همدلی و وحدت مردم ایران       ارتقای درجه شهرداری ها هرمزگان با ابلاغ وزارت کشور       قدرت آمریکا پوشالی و فراواقعی ست       تعطیلی لانه جاسوسی انگلیس و اخراج سفیر فاسدش در اسرع وقت       جزئیات جدید از دستگیری سفیر انگلستان       اعتراض شدید‌اللحن شورای راهبردی جنبش استادی ایران به شمخانی،ظریف و رحمانی فضلی       اجرای طرح مدیریت یكپارچه شهری پاسخ مناسبی به شرایط ویژه فعلی است       ارتقای فناوری‌ ایمنی خودروی‌های الکتریکی       دستور رهبر معظم انقلاب برای پیگیری کوتاهی‌ها یا تقصیرهای احتمالی       حاج اسماعیل بهترین بدیل حاج قاسم       جزئیات و علل شلیک پدافند به هواپیمای اوکراینی       درخواست 570 استاد دانشگاه برای پیوستن به نیروی قدس سپاه       سلطان قابوس درگذشت       سقوط هواپیمای مسافربری ناشی از خطای انسانی سیستم پدافندی بود       چهارمین جشنواره فجر تلاوت برگزار شد/ سعید عبدی رتبه نخست را کسب کرد       حاج قاسم ریشه در آسمان      
 
آخرین اخبار  


اساتید و دانشگاه  


معرفی آثار اساتید  


 

1398/10/18 12:17:38 AM

ربیعی در حاشیه جلسه هیات دولت:

ترور سردار سلیمانی ثابت کرد داعش بخشی از بازی آمریکا در منطقه است 

سخنگوی دولت گفت: ترور سردار سپهبد شهید سلیمانی ثابت کرد داعش بخشی از بازی آمریکا برای چپاول منطقه است.

ترور سردار سلیمانی ثابت کرد داعش بخشی از بازی آمریکا در منطقه است


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی استاد نیوز؛ «علی ربیعی» روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات وزیران اظهار داشت:  این هفته تشییع پیکر سردار شهید سلیمانی و همرزمانش در چند شهر کشور برگزار شد؛ مراسمی که تاکنون تجربه نشده بود و مردم با احترام این شهیدان را مشایعت کردند.

وی افزود: امروز ترامپ چهره منفوری میان مردم ایران و جهان اسلام و روشنفکران وآزادی خواهان اروپایی و آمریکایی است.

سخنگوی دولت بیان کرد: حضور میلیونی مردم یک فرصت تاریخی و جدید از خون پاک این شهیدان مقاومت برای ایران خلق کرد؛ همگان دیدند که پایه های مشروعیت مدنی نظام جمهوری اسلامی ایران چگونه استوار است و این مشروعیت به رخ جهانیان کشیده شد.

ربیعی اظهار داشت: ترامپ و پمپئو احمقانه می گفتند «مردم با نظام جمهوری اسلامی نیستند، آنها با چنین تخیل و تحلیلی آمریکا جسارت ترور شهید سلیمانی را پیدا کرد.

سخنگوی دولت افزود: بدون تردید ترور سپهبد سلیمانی ثابت کرد داعش و تروریسم بخش از بازی امریکا برای چپاول منطقه بوده است. و آن ها اساسا آن‌گونه که ادعا می کردند برای مقابله با  داعش در این منطقه حضور نداشتند.

وی تاکید کرد: سردار سلیمانی مهمترین مقام نظامی در جهان بود  که بیشترین تاثیر در داعش‌زدایی از منطقه غرب آسیا و شمال آفریقا داشت.

ربیعی گفت: اگر شهید سلیمانی و همرزمان او نبودند قطعا امروز تروریسم منافع اروپا  و آمریکا را تهدید می کرد آمریکایی ها فراموش کرده اند چگونه در مقابل القاعده ضعیف در آن دوران چقدر ناتوان بوده اند. 

سخنگوی دولت گفت: عقب راندن داعش فلسفه حضور آمریکا و چپاول را با سوالی بزرگ روبه رو کرده بود ما امروز از همه صلح طلبان در دنیا می خواهیم علیه تروریسم  و جنگ طلبی ترامپی فریاد بزنند و سخن بگویند.

ربیعی بیان کرد: ترامپ در جهانی ناامن به دنبال منافع شخصی خود است، دیروز شاهد بودیم که وزیران خارجه آمریکا و انگلیس تلاش زیادی کردند، که تکذیب کنند که سردار سلیمانی برای پیا صلح به عراق رفته بود و هیچ سندی را ارائه نمی کردند و هیچ سندی را ارائه نمی کردند حداقل سخنان نخست وزیر عراق و کشوری که پیام داده امروز شاهد این مدعا هستند.

ادامه دارد ..


 

 
یادداشت  


گفتگو  


گزارش  


جراید   
www.ostandnews.ir   تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرگزاری استاد نیوز است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است . پایگاه خبری تحلیلی استاد نیوز