خانه سیاسی بین الملل اقتصادی اجتماعی حوزه و دانشگاه علم و فناوری فرهنگ و هنر ورزشی یادداشت
 
رهبر معظم انقلاب: روز انتخابات روز احقاق حق مدنی ملت است       روحانی: در مسئله شهادت سردار سلیمانی، مردم یک کار اعجاب‌آور کردند       راهیابی ۲۵۰ اثر فاخر از مرحله استانی به کشوری در نخستین استارت‌آپ انتخاباتی       رقابتی‌ترین انتخابات       حضور ۳ تا ۷ نفر ناظر در هر شعبه اخذ رأی       جدیدترین شماره دوفصلنامه علمی پژوهشی مطالعات قدرت نرم منتشر شد       روحانی: انقلاب ایران برای تثبیت و استمرارش همواره به مردم متکی بوده است       اولین همایش ملّی اربعین پژوهی       محتوای کتب درسی کاربردی نیست / انتقاد از وضعیت معلمان حق التحریر       شهید سلیمانی میراث‌دار قرن‌ها پیروزی تمدن ایرانی       از مکتب خمینی تا مکتب سلیمانی       توسعه پایدار در گرو یادگیری و جهش علمی ست / دگرگونی چهره واقعی جامعه با تحول در یادگیری       دستور رئیس قوه قضائیه برای نظارت بر قیمت کالاها       شورای نگهبان زمینه لازم برای استفاده حداکثری از ظرفیت شوراها را پدید آورد       تبدیل "حاج قاسم ملی" به "حاج قاسم بین المللی" نتیجه رهبری آموزشی آیت الله خامنه ای است       اگر معامله قرن آپارتاید نیست، پس چیست؟        شورای نگهبان زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را فراهم کند/ انعقاد تفاهم نامه میان شورای عالی استانها و وزارت آموزش و پرورش       اقدام محققان کشور برای توسعه مرز فناوری بافت‌های زیستی       پاس طلایی جهانبخش برای نجات برایتون       چگونه قوی شدن سایه جنگ را از سر کشور بر می‌دارد؟      
 
آخرین اخبار  


اساتید و دانشگاه  

جدیدترین شماره دوفصلنامه علمی پژوهشی مطالعات قدرت نرم منتشر شد

جدیدترین شماره دوفصلنامه علمی پژوهشی مطالعات قدرت نرم منتشر شد

اولین همایش ملّی اربعین پژوهی

اولین همایش ملّی اربعین پژوهی

نخستین رویداد استارت‌آپی شتاب (قطعات خودرو، خدمات و صنایع وابسته)

نخستین رویداد استارت‌آپی شتاب (قطعات خودرو، خدمات و صنایع وابسته)

پیامد مهم شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی؛ ارتقا و خوانش مجدد هویت انقلابی، ملی و ایرانی اسلامی است

پیامد مهم شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی؛ ارتقا و خوانش مجدد هویت انقلابی، ملی و ایرانی اسلامی است

شهید سپهبد سلیمانی؛ تجسم حقیقی عملگرایی و مخاطب شناسی در اوج معنویت است

   شهید  سپهبد سلیمانی؛ تجسم  حقیقی عملگرایی  و مخاطب شناسی در اوج   معنویت  است

دومین نشست تخصصی بررسی قیام عمومی پسا تشییع شهید سلیمانی

دومین نشست تخصصی بررسی قیام عمومی پسا تشییع شهید سلیمانی

تلاش جبهه‌ پایداری برای ارائه لیست مشترک در انتخابات

تلاش جبهه‌ پایداری برای ارائه لیست مشترک در انتخابات


معرفی آثار اساتید  


 

1398/10/18 12:17:38 AM

ربیعی در حاشیه جلسه هیات دولت:

ترور سردار سلیمانی ثابت کرد داعش بخشی از بازی آمریکا در منطقه است 

سخنگوی دولت گفت: ترور سردار سپهبد شهید سلیمانی ثابت کرد داعش بخشی از بازی آمریکا برای چپاول منطقه است.

ترور سردار سلیمانی ثابت کرد داعش بخشی از بازی آمریکا در منطقه است


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی استاد نیوز؛ «علی ربیعی» روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات وزیران اظهار داشت:  این هفته تشییع پیکر سردار شهید سلیمانی و همرزمانش در چند شهر کشور برگزار شد؛ مراسمی که تاکنون تجربه نشده بود و مردم با احترام این شهیدان را مشایعت کردند.

وی افزود: امروز ترامپ چهره منفوری میان مردم ایران و جهان اسلام و روشنفکران وآزادی خواهان اروپایی و آمریکایی است.

سخنگوی دولت بیان کرد: حضور میلیونی مردم یک فرصت تاریخی و جدید از خون پاک این شهیدان مقاومت برای ایران خلق کرد؛ همگان دیدند که پایه های مشروعیت مدنی نظام جمهوری اسلامی ایران چگونه استوار است و این مشروعیت به رخ جهانیان کشیده شد.

ربیعی اظهار داشت: ترامپ و پمپئو احمقانه می گفتند «مردم با نظام جمهوری اسلامی نیستند، آنها با چنین تخیل و تحلیلی آمریکا جسارت ترور شهید سلیمانی را پیدا کرد.

سخنگوی دولت افزود: بدون تردید ترور سپهبد سلیمانی ثابت کرد داعش و تروریسم بخش از بازی امریکا برای چپاول منطقه بوده است. و آن ها اساسا آن‌گونه که ادعا می کردند برای مقابله با  داعش در این منطقه حضور نداشتند.

وی تاکید کرد: سردار سلیمانی مهمترین مقام نظامی در جهان بود  که بیشترین تاثیر در داعش‌زدایی از منطقه غرب آسیا و شمال آفریقا داشت.

ربیعی گفت: اگر شهید سلیمانی و همرزمان او نبودند قطعا امروز تروریسم منافع اروپا  و آمریکا را تهدید می کرد آمریکایی ها فراموش کرده اند چگونه در مقابل القاعده ضعیف در آن دوران چقدر ناتوان بوده اند. 

سخنگوی دولت گفت: عقب راندن داعش فلسفه حضور آمریکا و چپاول را با سوالی بزرگ روبه رو کرده بود ما امروز از همه صلح طلبان در دنیا می خواهیم علیه تروریسم  و جنگ طلبی ترامپی فریاد بزنند و سخن بگویند.

ربیعی بیان کرد: ترامپ در جهانی ناامن به دنبال منافع شخصی خود است، دیروز شاهد بودیم که وزیران خارجه آمریکا و انگلیس تلاش زیادی کردند، که تکذیب کنند که سردار سلیمانی برای پیا صلح به عراق رفته بود و هیچ سندی را ارائه نمی کردند و هیچ سندی را ارائه نمی کردند حداقل سخنان نخست وزیر عراق و کشوری که پیام داده امروز شاهد این مدعا هستند.

ادامه دارد ..


 

 
یادداشت  


گفتگو  


گزارش  


جراید   
www.ostandnews.ir   تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرگزاری استاد نیوز است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است . پایگاه خبری تحلیلی استاد نیوز