خانه یادداشت سیاسی بین الملل علم و فناوری حوزه و دانشگاه اجتماعی اقتصادی فرهنگ و هنر ورزشی
 
زنگ‌خطر خالی شدن روستاها به صدا درآمد       رونق اقتصاد روستایی با توسعه بوم گردی       پای هر میز مذاکره‌ای که به نفعمان باشد، می‌نشینیم       مسئله فساد برای همه رنج‌آور شده است       تلاش ما مشارکت پررنگ‌ مردم در انتخابات است       کاهش نقش خانواده عاملی برای رواج ازدواج سفید       آوار برداری تمام شد/ تخریب هشتاد روستا        مقصد جدید راهزنی نفتی       نبود شغل عاملی برای افزایش مهاجرت       مدال وقف طلایی تر از مدال پاراالمپیک       تحریم بخش عمرانی، نقطه پایان جنگ روانی آمریکا/ ساخت و ساز ایران متکی به صنایع داخلی است       پاسخ رئیسی به اظهارات روحانی: با سیاسی‌کاری و دوقطبی‌سازی مبارزه با فساد را ترک نمی‌کنیم       یک ریال و یک دلار در این دولت گم نخواهد شد       وقف کتاب ترویج دانایی و انسانیت       وقف گردشگری رونق دهی به اقتصاد استان سیستان و بلوچستان       مدرسه سازی با وقف گره خورده است       توسعه کشورها در گرو سرمایه‌گذاری در آموزش کودکان است/ آموزش‌ پیش از مدرسه در ایران كیفیت ندارد       دشمن نمی‌تواند؛ اما برای مواجهه با تهدیدات باید پیش بینی کرد       نقش شهرها در کنترل تغییرات اقلیمی       هوشمندسازی با توجه به هویت هر شهر متمایز است      
 
آخرین اخبار  


اساتید و دانشگاه  


معرفی آثار اساتید  


 

1398/08/11 9:11:05 AM

تهران شهری زیبا و برخوردار از فرهنگ غنی 

محمت دومان، دبیرکل سازمان شهرهای متحد و دولت‌های محلی منطقه غرب آسیا و خاورمیانه در جریان برگزاری چهارمین جایزه جهانی خشت طلایی ،تهران را شهری زیبا و برخوردار از فرهنگ غنی خواند و افزود: از سازمانهای متولی و شهرداری تهران می‌خواهیم که ما را در سازمان شهرهای متحد تنها نگذارید.

تهران شهری زیبا و برخوردار از فرهنگ غنی


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی استاد نیوز؛ چهارمین جایزه جهانی خشت طلایی تهران در روز جهانی شهرها با تکیه بر هوشمندسازی شهر در برج میلاد تهران برگزار شد.

دبیرکل سازمان شهرهای متحد و دولت‌های محلی منطقه غرب آسیا و خاورمیانه با ابراز خرسندی از حضور در تهران گفت:تهران از یک فرهنگ غنی برخوردار است. شهرهای شما زیبایی‌های زیادی دارند که باید این زیبایی‌ها را با هم تبادل کنیم. شهرداری شما از پرسنل قوی و کاربلدی برخوردارند.

محمت دومان آینده درخشانی برای تهران تصور کرد و افزود: تهران را برای شورای جهانی پیشنهاد دادیم؛ در این نشست گفتم هر تشکیلاتی بدون تهران و ایران ناقص خواهد بود.می‌دانم در اجرای تعهدات مشکلاتی وجود دارد. در خصوص حق عضویت مشکلاتی وجود دارد که برای حل این مسأله این هفته را مهلت داریم. ما قطعا خواهان حضور و عضویت تهران در شورای جهانی هستیم. 

سخنران پنل تخصصی شهرهوشمند با اشاره به لزوم معرفی ایران گفت: می‌دانیم که قرار است از شما یک هیأت نمایندگی به آفریقای جنوبی تشریف بیاورند. قرار است در آنجا به معرفی ایران و تهران بپردازیم اما مشکلات مربوط به نشست عمومی باید طی این هفته حل شود.امیدواریم امروز و فردا فرصت آشنایی با یکدیگر را پیدا کنیم. رییس هیات شهرهای هوشمند به اینجا خواهند آمد. قرار بود این نشست در فلسطین برگزار شود اما به خاطر ملاحظاتی که از آنها مطلعید به این‌جا آمدیم.

محمت دومان با اشاره به اهمیت اتحاد شهرها گفت: هدف ما این است که علیرغم مشکلات موجود دوستی و برادری را میان خود تقویت کنیم. اگر ملتهای این منطقه متحد و منجسم باشیم، کل دنیا هم در برابر ما شانسی نخواهد داشت. اگر ملتهای این منطقه مشکلات کوچک را کنار بگذارند و متحد شوند میتوانیم به مسیر خود ادامه دهیم.

گفتنی است چهارمین دوره جایزه جهانی خشت طلایی در روز یازدهم آبان ماه در برج میلاد تهران با بررسی پانصد اثر از شهرهای مختلف دنیا برگزار شد.


 

 
یادداشت  


گفتگو  


گزارش  


جراید   
www.ostandnews.ir   تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرگزاری استاد نیوز است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است . پایگاه خبری تحلیلی استاد نیوز