خانه سیاسی بین الملل اقتصادی اجتماعی حوزه و دانشگاه علم و فناوری فرهنگ و هنر ورزشی یادداشت
 
نظریه مقاومت طب سنتی؛ سخنی با مخالفان       چرا عناصر و مؤلفه های قدرت ملی را سخاوتمندانه و ساده اندیشانه در معرض فروش می گذارید       "مردم‌سالاری کرونایی" و نفی اقتدار حاکمیتی       بسیج، ثروت بزرگ و ذخیره‌ خداداد ملت ایران است       مفهوم شناسی تحریف در قرآن و نسبت کار ویژه آن با انقلاب اسلامی       تحریف و نسبت آن با تحریم       اهداف و پیامد‌های توافق ننگین امارات با رژیم صهیونیستی       شکست سیاست دشمن، نتیجه بصیرت دینی و مهارت ملّی ایرانیان است       خدا قوت مهندس بسیجی! آزادی ۲۵۷۴ زندانی بایکوت شدنی نیست!       ۸۲۳ کانون جنبش استادی از عملکرد بسیج مستضعفین تقدیر کردند       فعالیت ۴۰۰ گروه جهادی در امر به معروف و نهی از منکر       کاهش ابتلا به کرونا از طریق گوشی‌ پزشکی دیجیتال ایرانی       قیمت‌های میلیونی و میلیاردی از کجا آمد؟ از مسیر غلط گذشته برگردیم؛ راهبرد درست: «اقتصاد قوی»        رهبر انقلاب: جمهوری اسلامی از هیچ کوششی برای حمایت از مردم فلسطین دریغ نمی‌کند       آقای خوئینی‌ها! آدرس غلط ندهید       هجدهمین شماره نشریه تحلیلی بصائر منتشر شد       نامه استادان و نخبگان ایران به مردم ستمدیده آمریکا رونمایی شد       پاسخ ۲۲۰۰ استاد دانشگاه به پروژه‌ی مصونیت خواص مقابل قانون       تامین «امنیت ملی و اقتصادی» با تولید ۱۰۰میلیون تن محصول پتروشیمی       قالیباف:‌ همه منتخبان تهران برای دوری از سیاسی بازی هم‌قسم شده‌اند      
 
آخرین اخبار  


اساتید و دانشگاه  


معرفی آثار اساتید  


 

1398/08/11 9:11:05 AM

تهران شهری زیبا و برخوردار از فرهنگ غنی 

محمت دومان، دبیرکل سازمان شهرهای متحد و دولت‌های محلی منطقه غرب آسیا و خاورمیانه در جریان برگزاری چهارمین جایزه جهانی خشت طلایی ،تهران را شهری زیبا و برخوردار از فرهنگ غنی خواند و افزود: از سازمانهای متولی و شهرداری تهران می‌خواهیم که ما را در سازمان شهرهای متحد تنها نگذارید.

تهران شهری زیبا و برخوردار از فرهنگ غنی


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی استاد نیوز؛ چهارمین جایزه جهانی خشت طلایی تهران در روز جهانی شهرها با تکیه بر هوشمندسازی شهر در برج میلاد تهران برگزار شد.

دبیرکل سازمان شهرهای متحد و دولت‌های محلی منطقه غرب آسیا و خاورمیانه با ابراز خرسندی از حضور در تهران گفت:تهران از یک فرهنگ غنی برخوردار است. شهرهای شما زیبایی‌های زیادی دارند که باید این زیبایی‌ها را با هم تبادل کنیم. شهرداری شما از پرسنل قوی و کاربلدی برخوردارند.

محمت دومان آینده درخشانی برای تهران تصور کرد و افزود: تهران را برای شورای جهانی پیشنهاد دادیم؛ در این نشست گفتم هر تشکیلاتی بدون تهران و ایران ناقص خواهد بود.می‌دانم در اجرای تعهدات مشکلاتی وجود دارد. در خصوص حق عضویت مشکلاتی وجود دارد که برای حل این مسأله این هفته را مهلت داریم. ما قطعا خواهان حضور و عضویت تهران در شورای جهانی هستیم. 

سخنران پنل تخصصی شهرهوشمند با اشاره به لزوم معرفی ایران گفت: می‌دانیم که قرار است از شما یک هیأت نمایندگی به آفریقای جنوبی تشریف بیاورند. قرار است در آنجا به معرفی ایران و تهران بپردازیم اما مشکلات مربوط به نشست عمومی باید طی این هفته حل شود.امیدواریم امروز و فردا فرصت آشنایی با یکدیگر را پیدا کنیم. رییس هیات شهرهای هوشمند به اینجا خواهند آمد. قرار بود این نشست در فلسطین برگزار شود اما به خاطر ملاحظاتی که از آنها مطلعید به این‌جا آمدیم.

محمت دومان با اشاره به اهمیت اتحاد شهرها گفت: هدف ما این است که علیرغم مشکلات موجود دوستی و برادری را میان خود تقویت کنیم. اگر ملتهای این منطقه متحد و منجسم باشیم، کل دنیا هم در برابر ما شانسی نخواهد داشت. اگر ملتهای این منطقه مشکلات کوچک را کنار بگذارند و متحد شوند میتوانیم به مسیر خود ادامه دهیم.

گفتنی است چهارمین دوره جایزه جهانی خشت طلایی در روز یازدهم آبان ماه در برج میلاد تهران با بررسی پانصد اثر از شهرهای مختلف دنیا برگزار شد.


 

 
یادداشت  


گفتگو  


گزارش  


جراید   
www.ostandnews.ir   تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرگزاری استاد نیوز است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است . پایگاه خبری تحلیلی استاد نیوز