خانه سیاسی بین الملل علم و فناوری حوزه و دانشگاه اجتماعی اقتصادی فرهنگ و هنر ورزشی
 
فعالیت های بین المللی علمی در شرایط تحریم کشور افزایش یابد       تمدید مهلت ثبت نام در کنکور سراسری 98        فراگیری دانش و مهارت در پیشبرد توسعه موثر است       رونق دهی به نوسازی بافت فرسوده با توجه به شرکت های دانش بنیان       کوتاهی دست سودجویان با کارت هوشمند بانکی       گره کور ترافیک در سایه مال ها       خانه تیمی عوامل تروریستی سیستان و بلوچستان متلاشی شد       تلاش محققان ایرانی برای دستیابی به درمان سرطان خون و لنفوم       از بین رفتن بینایی با سیگار کشیدن       آمریکا در حال ضعیف شدن و ایران در حال پیشرفت / آینده کشور به دست جوانان است       پیش بینی بارش برف برای مناطقی از شمال شرق کشور       کشف رایانه ای که بعد از 30 سال هنوز کار می کند       اتکای حکومت اسلامی بر مقبولیت مردمی است       افزایش قاچاق در سایه اجرای سهمیه بندی بنزین       دانشگاه‌ها و پارک‌های فعال در عرصه بین‌الملل معرفی شدند       علی رغم سابقه زیاد دانشگاه ها در حوزه بین الملل تجربه کمی داریم       انتشار دفترچه آزمون کارشناسی ارشد پزشکی/ آغاز ثبت نام از ۳۰ بهمن       سونامی بیکاری در راه است       تعزیرات فعلا نمی تواند به بازار خودرو نظارت کند       ​نقدینگی آفت بازارهای اقتصادی      
 
آخرین اخبار  


اساتید و دانشگاه  


معرفی آثار اساتید  


 

1397/09/10 12:45:50 AM

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد:

نشریات دانشجویی باید چشم بیدار مسئولین دانشگاه در شناسایی مشکلات باشد 

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد گفت: نشریات دانشجویی باید چشم بیدار مسئولین دانشگاه در شناسایی مشکلات و حل مسایل به سمت پیشرفت انقلاب اسلامی باشد.

نشریات دانشجویی باید چشم بیدار مسئولین دانشگاه در شناسایی مشکلات باشد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی استادنیوز؛ رضا نصیری در سه نشست جداگانه که در سومین جشنواره نشریات و رسانه های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با دانشجویان داشت با ترسیم روحیه آرمان گرایی انقلابی‌گری و اخلاق مداری گفت: روحیه انقلابی‌گری و عدالت خواهی فقط مختص دانشجویان بسیجی نیست بلکه بر اساس یک تحقیق دقیق علمی عموم آینده سازان کشور حاضر نیستند فرهنگ و استقلال ایران به دست بیگانگان بیفتد.
وی در ادامه مباحث خود اذعان کرد: فکر نو تراوش‌های نو روحیه انقلابی تفکر بسیجی و تحرک جهادی در اکثر آثار سومین جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی موج می زند.
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی، افزود: مبارزه با آمریکا و استکبار جهانی برای نسل امروز که به استقلال کشور تعصب دارند، تبدیل به یک آرمان شده و انتظار می رود نشریات دانشجویی امسال در سالروز ۱۶ آذر و روز دانشجو نقش شایسته خود را در معرفی جنایات تاریخی نظام سلطه به ویژه آمریکای جنایتکار ایفا کنند.
نصیری در ادامه درباره عملکرد مسئولان فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی در انتقال ارزش‌‌های انقلاب یادآور شد: فعالیت فرهنگی یک کار زمان بر اما جهادی است است و دانشگاه آزاد در دوره مدیریتی جدید در زمینه فرهنگی حرکت رو به رشدی داشته است. در میدان دادن به جوانان انقلابی و تشکیل جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی نسبت به یک سال گذشته حرکت رو به رشدی داشتیم که نمونه آن همین جشنواره نشریات دانشجویی است.
وی با بیان اینکه نشریات دانشجویی باید چشم بیدار مسئولین دانشگاه در شناسایی مشکلات و حل مسایل به سمت پیشرفت انقلاب اسلامی باشند، ادامه داد: با تلخی و تاسف باید عرض کنم که در دوره گذشته دانشگاه آزاد برای دریافت مجوز انتشار نشریه دانشجویی یک دانشجوی بسیجی انقلابی ده ها سنگ بزرگ جلوی راه این فرزندان راستین انقلاب بود و به برکت حضور و فکر انقلابی آقای دکتر ولایتی امروز تمام سنگ ها از مسیر حرکت افسران جنگ نرم برداشته شده و دیگر جای هیچ گونه توقفی برای جریان دیندار و انقلابی دانشگاه نیست.
مدیر کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی، درباره اثرگذاری فعالیت‌‌های فرهنگی دانشگاه گفت: جمهوری اسلامی و تیم مدیریتی جدید این دانشگاه به ویژه جناب آقای دکتر طهرانچی و جناب آقای دکتر کلانتری جایگاهی واقعی و نقشی اساسی برای تحرک مثبت فرهنگی و علمی دانشجویان قائل هستند و لذا روز به روز طبق مشاهداتی که خود این حقیر در کف دانشگاه داشتم جمع خوبی از دانشجویان از حالت بی تفاوتی و بی انگیزگی درآمده و ما شاهد جوشش متعهدانه و ارزشمندانه دانشجویان دانشگاه آزاد در حوزه فرهنگ هستیم که نمونه بارز آن حضور گسترده دانشجویان در پیاده روی اربعین امسال در کربلا و نجف بود.
وی، تاکید کرد: به دنبال آن هستیم تا در صورت موافقت مسئولان عالی دانشگاه بخشی از فعالیت رسانه ای رسمی دانشگاه در روزنامه فرهیختگان یا ایسکانیوز را به فعالین نشریات و رسانه های دانشجویی بسپاریم.
نصیری، اظهار داشت: دانشجویان همان گونه که در دوره تحصیل به استاد راهنما مراجعه می کنند در فعالیت های فرهنگی نیز با استادان ارزشی بسیج اساتید، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و اساتید گروه‌های معارف در ارتباط باشند.
وی در پایان با معرفی و قرائت رزومه داوران این دوره از جشنواره نشریات دانشجویی به ارتقاء سطح داوری ها اشاره داشت و افزود: این دوره از جشنواره نشریات دانشجویی در دو مرحله مورد داوری قرار گرفت و امیدواریم بتوانیم در هر دوره کیفیت و محتوای این بخش از فعالیت های فرهنگی را رشد و ارتقاء دهیم.
انتهای خبر///
 
منبع؛ فارس
 


 

 
یادداشت  


گفتگو  


گزارش  


جراید   
www.ostandnews.ir   تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرگزاری استاد نیوز است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است . پایگاه خبری تحلیلی استاد نیوز