خانه سیاسی بین الملل علم و فناوری حوزه و دانشگاه اجتماعی اقتصادی فرهنگ و هنر ورزشی
 
ترور نافرجام آیت الله خامنه ای در نماز جمعه آخر سال، مردم شعار مرگ بر منافق سر دادند       چهل کشته در انفجار دو مسجد در نیوزلند       ملاقات اعضای خبرگان رهبری با مقام معظم رهبری       توصیه مردم ایران به دولت دیکتاتور فرانسه        راه جدید محققان برای مقابله با هک کردن ایمپلنت‌های پزشکی       کاوشگر فرصت اخرین موقعیت خود در مریخ را ثبت و منتشر کرد       بررسی ماموریت های 50 ساله آپولو روی میز ناسا       امکان تجربه دانلود موسیقی اورجینال به همت یک شرکت دانش بنیان       کندی پیشرفت علم با سیاست های نادرست وزارت علوم       آغاز مهلت مجدد ثبت‌نام کنکور از امروز       میزان تورم در استان‌ها؛ کردستان در صدر       جنگ اقتصادی دشمن را با موفقیت پشت سر گذاشتیم       دست یابی ایران به دانش فنی ساخت رادیوتلسکوپ        پذیرش دانشجوی بدون آزمون مقطع دکتری در دانشگاه کردستان        اعلام آمار ثبت‌نام آزمون دکتری تخصصی پزشکی ۹۸       برگزاری مسابقه دانشگاه بدون زباله در دانشگاه صنعتی        جامعه دچار خلاء ارتباط با دانشگاه است       برنامه ۲ معاونت وزارت علوم برای حمایت ویژه از ۵ دانشگاه       پذیرش پیشنهاد شورای عالی استانها برای اصلاح بودجه سال 98       لزوم تخصیص تسهیلات تشویقی به کشاورزان و دامداران زنجانی      
 
آخرین اخبار  


اساتید و دانشگاه  


معرفی آثار اساتید  


 

1397/08/07 4:34:12 AM

رئیس مجمع اساتید مسلمان جهان در گفت‌وگو با استادنیوز:

نقش رهبری در کارنامه انقلاب مغفول مانده / برگزاری همایش چهاردهه رهبری انقلاب اسلامی در بهمن ماه امسال 

رئیس مجمع اساتید جهان گفت در همایش و برنامه های اجراشده در سال های قبل توسط نهادها، سازمان ها، ادارات و ... بررسی نقش رهبری در کارنامه انقلاب مغفول مانده است.

نقش رهبری در کارنامه انقلاب مغفول مانده / برگزاری همایش چهاردهه رهبری انقلاب اسلامی در بهمن ماه امسال


غلامرضا خواجه سروی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاه پایگاه خبری تحلیلی استادنیوز گفت همایش چهاردهه رهبری انقلاب اسلامی توسط جمعی از اساتید برجسته کشوری همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در منطقه آزاد قشم برگزار می شود.
وی عنوان کرد در سال‌های گذشته، همایش ها و برنامه‌های اجرا شده توسط سایر دستگاه‌های اجرایی و دانشگاه‌ها در خصوص انقلاب اسلامی و کارنامه جمهوری اسلامی ایران متأسفانه پرداختن به نقش مهم رهبری مغفول مانده است.
دبیر علمی همایش چهاردهه رهبری انقلاب اسلامی با اشاره به جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی در بهمن 97 ، گفت طرح برگزاری این همایش از سه سال گذشته توسط جمعی از دانشجویان و اساتید برجسته کشوری داده شد و برنامه ریزی آن از همان زمان آغاز شد و بنا شد تا در این همایش به جایگاه و نقش رهبری انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی ایران در چهار دهه گذشته توجه ویژه شود.
 خواجه سروی تصریح کرد دبیرخانه اجرایی این همایش در قشم و دبیرخانه علمی آن در تهران قرار دارد و این دبیرخانه در  هشت کارگروه علمی برنامه های خود را اجرا خواهد کرد.
وی کارگروه های مبانی نظری ، مدیریت قضایی و تقنینی، نظام اقتصادی و شاخصه های رفاه عمومی، نظام فرهنگی و شاخصه های فرهنگ عمومی، مردم و نهادهای مردمی، مهندسی دیپلماسی و حوزه بین الملل، فن آوری های نوین و صنایع دفاعی و شاخصه های قدرت، رسانه، تبلیغات و فضای مجازی را عناوین هشت کارگروه دبیرخانه علمی همایش  این همایش چهاردهه رهبری انقلاب اسلامی عنوان کرد.
رئیس مجمع اساتید مسلمان جهان با اشاره به زمان دریافت مقالات در موضوعات کارگروه های گفته شده گفت دریافت مقالات از  30 مهرماه سال جاری آغاز خواهد شد و زمان داوری مقالات نیز از پانزدهم تا سی ام دی ماه تعیین شده است.
خواجه سروی با اشاره به اینکه همایش ملی چهار دهه رهبری انقلاب اسلامی با همکاری معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی، آستان قدس رضوی و مجمع اساتید مسلمان جهان برگزار می شود  خاطرنشان کرد این رویداد مهم در 25 و 26 بهمن ماه امسال به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم برگزار خواهد شد.
دبیر همایش ملی چهاردهه رهبری انقلاب اسلامی در ادامه گفت در این همایش سعی شده تا نگاهی جهانی به نقش رهبری و جایگاه آن در سطح کشور و بین الملل داشته باشیم چرا که این جایگاه در کشور اسلامی ما یک جایگاه خاص و نوین است که نمونه آن را در سایر مجامع نمی بینیم .
خواجه سروی ادامه داد این مسئله خود با عث نوآوری در موضوعیت همایش شده است که در آن به فرصت های خلق شده و تهدیدات دفع شده توسط رهبری انقلاب اسلامی و همچنین نقاط قوت و ضعفی که به واسطه وجود و حضوری رهبری در نظام سیاسی انقلاب اسلامی ایجاد و رفع شده است می پردازیم.  
وی در پایان گفت با برگزاری همایش چهاردهه رهبری انقلاب اسلامی ادبیات تازه و نوینی را با نام رهبری در  بین کشورهای جهان و بخصوص سیاست مداران دنیا تعریف خواهیم کرد و مقالات و نتیجه استخراج شده این همایش چاپ و منتشر خواهد شد.
انتهای خبر///


 

 
یادداشت  


گفتگو  


گزارش  


جراید   
www.ostandnews.ir   تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرگزاری استاد نیوز است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است . پایگاه خبری تحلیلی استاد نیوز