خانه یادداشت سیاسی بین الملل علم و فناوری حوزه و دانشگاه اجتماعی اقتصادی فرهنگ و هنر ورزشی
 
مستاجران زیر تیغ تورم/ نسخه‎های بهبود بازار اجاره مسکن       ربیعی: فروش نفت را به بیشتر از دوره قبل تحریم رساندیم/ صداوسیما درباره "گاندو" همه‌چیز را پخش کند        اطلاعات کل نظام بانکی را در اختیار دیگران قرار دادن، به مصلحت نیست       اینفوگرافی / کدام دولت‌ها زرادخانه و کلاهک هسته‌ای دارند؟       آمریکا و هیچ کشور دیگری جسارت تجاوز به خاک ایران را ندارد       مقدم‌فر: مقاومت فعال کلید حل مشکلات مردم        رئیس و کارکنان قوه قضاییه با امام خامنه‌ای دیدار می‌کنند       در انفجار یک شی‌ء صوتی در زاهدان ۲مامور ناجا مجروح شدند       ربیعی: امضای تحریم رهبری عامل وحدت ملی ایرانیان خواهد شد       مسکن اجتماعی وتو شد!       دستاورد‌های عرصه سلامت؛ درخشان‌ترین دستاورد        عواید حاصل از اموال نامشروع، نامشروع است       کنفرانس منامه؛ از رویای عادی‌سازی تا سرنوشت مشترک تل‌آویو و رژیم‌های عربی        نکته درباره تحریم‌های جدید علیه ایران؛ از استیصال آمریکا تا منتفی شدن همزمان جنگ و مذاکره        تحریم های جدید آمریکا تبلیغاتی است        رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس: حنای آمریکایی‌ها در تحریم ایران رنگی ندارد        روحانی: کاخ سفید دچار معلولیت ذهنی شده /دست سپاه و وزارت دفاع را در سرنگونی پهپاد جاسوسی می‌بوسیم        با همه توان در برابر تحریم‌ها و تهدید‌ها ایستاده‎‌ایم       اعاده اموال نامشروع با اولویت پرونده ثروتمندان        ادعاهای کمیته چهارجانبه عربستان،امارات، انگلیس و آمریکا علیه ایران      
 
آخرین اخبار  

مستاجران زیر تیغ تورم/ نسخه‎های بهبود بازار اجاره مسکن

ربیعی: فروش نفت را به بیشتر از دوره قبل تحریم رساندیم/ صداوسیما درباره "گاندو" همه‌چیز را پخش کند

اطلاعات کل نظام بانکی را در اختیار دیگران قرار دادن، به مصلحت نیست

اینفوگرافی / کدام دولت‌ها زرادخانه و کلاهک هسته‌ای دارند؟

آمریکا و هیچ کشور دیگری جسارت تجاوز به خاک ایران را ندارد

مقدم‌فر: مقاومت فعال کلید حل مشکلات مردم

رئیس و کارکنان قوه قضاییه با امام خامنه‌ای دیدار می‌کنند


اساتید و دانشگاه  

تجلیل از 14 استاد تراز انقلاب اسلامی

تجلیل از 14 استاد تراز انقلاب اسلامی

سرلشکر موسوی از دانشگاه پدافند هوایی ارتش بازدید کرد

سرلشکر موسوی از دانشگاه پدافند هوایی ارتش بازدید کرد

انتصاب معاون اداری و پشتیبانی نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها

انتصاب معاون اداری و پشتیبانی نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها

نقش مهم اندیشه ورزان در حفظ تفکر و آرمان انقلاب اسلامی

نقش مهم اندیشه ورزان در حفظ تفکر و آرمان انقلاب اسلامی

تسلط بر متون و نظریه‌پردازی؛ لازمه نگارش تاریخ فلسفه اسلامی/ همچنان در دانشگاه‌ها منابع جعلی تدریس می‌شود

تسلط بر متون و نظریه‌پردازی؛ لازمه نگارش تاریخ فلسفه اسلامی/ همچنان در دانشگاه‌ها منابع جعلی تدریس می‌شود

روز قدس یادآور جراحت‌های ملت فلسطین و بازگوکننده توطئه‌های بین‌المللی علیه امت اسلامی است

روز قدس یادآور جراحت‌های ملت فلسطین و بازگوکننده توطئه‌های بین‌المللی علیه امت اسلامی است

دانشجویان حاضر به پرداخت هزینه حضور در فعالیت‌های سیاسی نیستند

دانشجویان حاضر به پرداخت هزینه حضور در فعالیت‌های سیاسی نیستند


معرفی آثار اساتید  


 

1397/08/07 4:34:12 AM

رئیس مجمع اساتید مسلمان جهان در گفت‌وگو با استادنیوز:

نقش رهبری در کارنامه انقلاب مغفول مانده / برگزاری همایش چهاردهه رهبری انقلاب اسلامی در بهمن ماه امسال 

رئیس مجمع اساتید جهان گفت در همایش و برنامه های اجراشده در سال های قبل توسط نهادها، سازمان ها، ادارات و ... بررسی نقش رهبری در کارنامه انقلاب مغفول مانده است.

نقش رهبری در کارنامه انقلاب مغفول مانده / برگزاری همایش چهاردهه رهبری انقلاب اسلامی در بهمن ماه امسال


غلامرضا خواجه سروی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاه پایگاه خبری تحلیلی استادنیوز گفت همایش چهاردهه رهبری انقلاب اسلامی توسط جمعی از اساتید برجسته کشوری همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در منطقه آزاد قشم برگزار می شود.
وی عنوان کرد در سال‌های گذشته، همایش ها و برنامه‌های اجرا شده توسط سایر دستگاه‌های اجرایی و دانشگاه‌ها در خصوص انقلاب اسلامی و کارنامه جمهوری اسلامی ایران متأسفانه پرداختن به نقش مهم رهبری مغفول مانده است.
دبیر علمی همایش چهاردهه رهبری انقلاب اسلامی با اشاره به جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی در بهمن 97 ، گفت طرح برگزاری این همایش از سه سال گذشته توسط جمعی از دانشجویان و اساتید برجسته کشوری داده شد و برنامه ریزی آن از همان زمان آغاز شد و بنا شد تا در این همایش به جایگاه و نقش رهبری انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی ایران در چهار دهه گذشته توجه ویژه شود.
 خواجه سروی تصریح کرد دبیرخانه اجرایی این همایش در قشم و دبیرخانه علمی آن در تهران قرار دارد و این دبیرخانه در  هشت کارگروه علمی برنامه های خود را اجرا خواهد کرد.
وی کارگروه های مبانی نظری ، مدیریت قضایی و تقنینی، نظام اقتصادی و شاخصه های رفاه عمومی، نظام فرهنگی و شاخصه های فرهنگ عمومی، مردم و نهادهای مردمی، مهندسی دیپلماسی و حوزه بین الملل، فن آوری های نوین و صنایع دفاعی و شاخصه های قدرت، رسانه، تبلیغات و فضای مجازی را عناوین هشت کارگروه دبیرخانه علمی همایش  این همایش چهاردهه رهبری انقلاب اسلامی عنوان کرد.
رئیس مجمع اساتید مسلمان جهان با اشاره به زمان دریافت مقالات در موضوعات کارگروه های گفته شده گفت دریافت مقالات از  30 مهرماه سال جاری آغاز خواهد شد و زمان داوری مقالات نیز از پانزدهم تا سی ام دی ماه تعیین شده است.
خواجه سروی با اشاره به اینکه همایش ملی چهار دهه رهبری انقلاب اسلامی با همکاری معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی، آستان قدس رضوی و مجمع اساتید مسلمان جهان برگزار می شود  خاطرنشان کرد این رویداد مهم در 25 و 26 بهمن ماه امسال به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم برگزار خواهد شد.
دبیر همایش ملی چهاردهه رهبری انقلاب اسلامی در ادامه گفت در این همایش سعی شده تا نگاهی جهانی به نقش رهبری و جایگاه آن در سطح کشور و بین الملل داشته باشیم چرا که این جایگاه در کشور اسلامی ما یک جایگاه خاص و نوین است که نمونه آن را در سایر مجامع نمی بینیم .
خواجه سروی ادامه داد این مسئله خود با عث نوآوری در موضوعیت همایش شده است که در آن به فرصت های خلق شده و تهدیدات دفع شده توسط رهبری انقلاب اسلامی و همچنین نقاط قوت و ضعفی که به واسطه وجود و حضوری رهبری در نظام سیاسی انقلاب اسلامی ایجاد و رفع شده است می پردازیم.  
وی در پایان گفت با برگزاری همایش چهاردهه رهبری انقلاب اسلامی ادبیات تازه و نوینی را با نام رهبری در  بین کشورهای جهان و بخصوص سیاست مداران دنیا تعریف خواهیم کرد و مقالات و نتیجه استخراج شده این همایش چاپ و منتشر خواهد شد.
انتهای خبر///


 

 
یادداشت  


گفتگو  


گزارش  


جراید   
www.ostandnews.ir   تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرگزاری استاد نیوز است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است . پایگاه خبری تحلیلی استاد نیوز