خانه یادداشت سیاسی بین الملل علم و فناوری حوزه و دانشگاه اجتماعی اقتصادی فرهنگ و هنر ورزشی
 
حمایت شورای شهر از استارت آپها و سرمایه گذاری در هوشمندسازی شهر/ استارت آپها در هوشمندسازی شهر فعال شوند / شفافیت و عدم مرکز گرایی سرمایه گذار را ترغیب می کند / تهران، بهشت سرمایه گذاران       خسارت های سیل تامین می شود؟        افزایش نقدینگی در سایه نظام بانکی معیوب       فرار مغزها مانعی برای توسعه کشور       طرح ریجستری بازار موبایل را به رکود برد؟       جلب سرمایه گذاری راهکار جایگزین شهرفروشی / لزوم انتقال تجربیات موفق منطقه17به سایر مناطق       دانشگاه علامه طباطبایی «اقتصاد سیاسی ایران در دهه پنجم انقلاب» بررسی می‌کند       ایرانی‌ها قادر خواهند بود موجودیت آمریکا در فضا را به خطر بیاندازند       تحمیل هزینه و رواج فیلترشکن نتیجه فیلترینگ تلگرام/ فیلترینگ بی تأثیر تلگرام       خوزستان به مدیرکاربلد و بومی نیاز دارد       دولت از صندوق ذخیره ارزی برای جبران خسارات لرستان برداشت کند / سوء مدیریت، بحران دائمی لرستان       تحولات اجتماعی و تغییر سبک زندگی جوامع عربی نشأت گرفته از قهرمان پروری داستانهای عربی ست        سنجری، آشتی دهنده سنت گراها و تجددگراها / 45سال زندگی عاشقانه، آخرین قطعه موسیقی سنجری / رونمایی از چاپ جدید کتاب افق بیکران        نظارت صحیح شوراها بر اجرای پیشنهادهای کاربردی نقش موثری در پیشگیری کاهش صدمات بحرانها دارد / نقش شوراها در کاهش خسارات بلایای طبیعی       دلاری که میل به کاهش ندارد       نشست «علم دینی؛ در کشاکش قرائت ها» برگزار می شود       تخصیص 452 میلیارد تومان به بخش کشاورزی مناطق سیل زده/ جبران خسارات مادی سیل شیراز رو به پایان است/ کشور باید با مالیات اداره شود نه با فروش نفت       «همایش نظریه علم اسلامی و کاربست آن در نظام آموزش و پرورش» برگزار می‌شود       نشست «تاملی درباره ایران:دیباچه‌ای بر نظریه انحطاط» برگزار می‌شود       در مدیریت بحران با تجربه هستیم/ مرگ70 هموطن و تخریب 37هزارواحد مسکونی در سیل فروردین ماه/ احیای دریاچه ارومیه از برکات سیل بود      
 
آخرین اخبار  

حمایت شورای شهر از استارت آپها و سرمایه گذاری در هوشمندسازی شهر/ استارت آپها در هوشمندسازی شهر فعال شوند / شفافیت و عدم مرکز گرایی سرمایه گذار را ترغیب می کند / تهران، بهشت سرمایه گذاران

خسارت های سیل تامین می شود؟

افزایش نقدینگی در سایه نظام بانکی معیوب

فرار مغزها مانعی برای توسعه کشور

طرح ریجستری بازار موبایل را به رکود برد؟

جلب سرمایه گذاری راهکار جایگزین شهرفروشی / لزوم انتقال تجربیات موفق منطقه17به سایر مناطق

دانشگاه علامه طباطبایی «اقتصاد سیاسی ایران در دهه پنجم انقلاب» بررسی می‌کند


اساتید و دانشگاه  


معرفی آثار اساتید  


 

1397/11/21 1:00:52 AM

در بیانیه مجمع جهانی اساتید به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی مطرح شد؛

راهپیمایی 22 بهمن آزمونی بزرگ برای ملت ایران  

مجمع جهانی اساتید مسلمان دانشگاه‌ها در بیانیه ای بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی 22 بهمن را آزمونی بزرگ برای ملت ایران دانست.

راهپیمایی 22 بهمن آزمونی بزرگ برای ملت ایران


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی استادنیوز؛ مجمع جهانی اساتید مسلمان دانشگاه‌ها به مناسبت فرارسیدن 22 بهمن بیانیه ای صادر و از آحاد مردم خواست تا با حضور گسترده خود در این روز ثابت کنند پس از گذشت 40 سال از عمر پربرکت انقلاب اسلامی، ایران همچنان پابرجاست.
متن این بیانیه به این شرح است:
بسمه تعالی

انقلاب اسلامی ایران در حالی چهلمین سالگرد پیروزی خود را پشت سر می‌گذارد که به همّت همۀ هواداران و حامیان خود در ایران و سایر کشور‌ها به موفقیت‌های چشم گیر و خیره کننده‌ای دست یافته است. این کانون موج انقلابی، عدالت خواهی، خدامحوری و انسان ساز توانسته است در داخل ایران نظام جمهوری اسلامی را مظهر تلفیق حاکمیت مطلق الهی بر جهان و انسان و حاکمیت خداداده انسان بر سرنوشت خویش معرفی نماید و از این طریق مبدع نوع دیگری از نظام سیاسی در جهان باشد که براساس خدامحوری، مردمسالاری را در بطن خود داشته باشد.

برهمین اساس این کانون موج انقلابی توانسته است عمق راهبردی ایران اسلامی را گسترش داده و از منطقۀ غرب آسیا به سایر قاره‌ها گذر دهد و حوزه‌های نفوذ نظام سلطه را درنوردد و بدنبال آن درصدد ترویج فرهنگ راهبردی خود در کل جهان برآید.

این کانون موج انقلابی در طول زمان بمدد بهره گیری از قدرت علم و فناوری و تکیه بر ظرفیت‌های علمی دانشگاهیان، دانشمندان و دانش پژوهان ایرانی توانسته است در بسیاری از حوزه‌های علمی مرز‌های دانش را در نوردد و به جهانیان نشان دهد که می‌توان بدون وابستگی به قدرت‌های ظاهری و تنها با اتکا به قدرت خدای متعال و مردم الگویی از نظام سیاسی نوین و سبک زندگی جدید ارائه داد و براین اساس با نفی هرگونه استعمار و استثمار حرکت نوینی را در جهان ایجاد و تقویت کرد و توسعه داد.

دقیقاً به همین دلیل هم هست که نظام سلطه به رهبری دولت آمریکا از هیچ تلاشی برای محصور سازی امواج این کانون، تضعیف و نابودی آن فروگذار نکرده است؛ و در سال‌های اخیر در تلاشی تازه، تحریم‌های همه جانبۀ خود را به روز رسانی کرده است و تلاش دارد با محاصرۀ کامل اقتصادیِ مردم ایران و بهره گیری از مزدوران خارجی و داخلی خود انقلاب اسلامی ایران را نابود کند و در این راه اکنون از خشن‌ترین و ضدایرانی‌ترین گروه در رأس حکومت آمریکا بهره گرفته است. این گروه ضدایرانی در طول حیات خود از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و با دشمنان قسم خورده مردم ایران نیز همداستان شده و آنان را به مزدوری گرفته است.
 
بی تردید مقابله با این هجوم گسترده هوشمندی مسؤولان و حضور همیشگی مردم ایران در صحنه‌های مختلف را می‌طلبد. چنانچه همۀ مسؤولان نظام و در رأس آنان با صرف وقت کافی و پیگیری جدّی بستر‌های نارضایتی را تضعیف نموده و امکان بهره برداری دشمنان از آن‌ها را به صفر برسانند و مردم نیز حضور هوشمندانه و مقتدرانۀ خود را در صحنه‌های مختلف حفظ کنند، مانند همیشه دشمنان این بار نیز شکست خواهند خورد.
 
راهپیمایی ملی و سراسری ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ محلّی برای همین حضور و آزمونی بزرگ برای یکایک مردم ایران و هواداران جهانی انقلاب اسلامی است. این راهپیمایی هرچه با شکوه‌تر برگزار شود به یقین تصویری قوی‌تر از ایران و انقلاب اسلامی به جهان مخابره خواهد کرد و محاسبات دشمنان را برهم خواهد زد.
 
به همین جهت هست که حضور هرچه گسترده‌تر و سراسری مردم در راهپیمایی ملی ۲۲ بهمن توجیه منطقی پیدا می‌کند و باید اندیشمندان، دانشگاهیان و دانش پژوهان سردمدار این حرکت مردمی، انقلابی و بزرگ باشند؛ بنابراین با اعتقاد به لزوم شکست دشمنان و سربلندی و سرافرازی روزافزون انقلاب اسلامی، جمهوری اسلامی ایران و در تبعیت از رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه‌ای (دام ظله) از همۀ اقشار ملت ایران و عموم هواداران انقلاب اسلامی در سراسر جهان بویژه همۀ دانشگاهیان، استادان و دانش پژوهان دعوت می‌شود در راهپیمایی مردمی ۲۲ بهمن حضور یابند و با حضور خود بالندگی، پیروزی و موفقیت روزافزون انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی را رقم زنند.

انتهای خبر///
 


 

 
یادداشت  


گفتگو  


گزارش  


جراید   
www.ostandnews.ir   تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرگزاری استاد نیوز است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است . پایگاه خبری تحلیلی استاد نیوز