خانه یادداشت سیاسی بین الملل علم و فناوری حوزه و دانشگاه اجتماعی اقتصادی فرهنگ و هنر ورزشی
 
حمایت شورای شهر از استارت آپها و سرمایه گذاری در هوشمندسازی شهر/ استارت آپها در هوشمندسازی شهر فعال شوند / شفافیت و عدم مرکز گرایی سرمایه گذار را ترغیب می کند / تهران، بهشت سرمایه گذاران       خسارت های سیل تامین می شود؟        افزایش نقدینگی در سایه نظام بانکی معیوب       فرار مغزها مانعی برای توسعه کشور       طرح ریجستری بازار موبایل را به رکود برد؟       جلب سرمایه گذاری راهکار جایگزین شهرفروشی / لزوم انتقال تجربیات موفق منطقه17به سایر مناطق       دانشگاه علامه طباطبایی «اقتصاد سیاسی ایران در دهه پنجم انقلاب» بررسی می‌کند       ایرانی‌ها قادر خواهند بود موجودیت آمریکا در فضا را به خطر بیاندازند       تحمیل هزینه و رواج فیلترشکن نتیجه فیلترینگ تلگرام/ فیلترینگ بی تأثیر تلگرام       خوزستان به مدیرکاربلد و بومی نیاز دارد       دولت از صندوق ذخیره ارزی برای جبران خسارات لرستان برداشت کند / سوء مدیریت، بحران دائمی لرستان       تحولات اجتماعی و تغییر سبک زندگی جوامع عربی نشأت گرفته از قهرمان پروری داستانهای عربی ست        سنجری، آشتی دهنده سنت گراها و تجددگراها / 45سال زندگی عاشقانه، آخرین قطعه موسیقی سنجری / رونمایی از چاپ جدید کتاب افق بیکران        نظارت صحیح شوراها بر اجرای پیشنهادهای کاربردی نقش موثری در پیشگیری کاهش صدمات بحرانها دارد / نقش شوراها در کاهش خسارات بلایای طبیعی       دلاری که میل به کاهش ندارد       نشست «علم دینی؛ در کشاکش قرائت ها» برگزار می شود       تخصیص 452 میلیارد تومان به بخش کشاورزی مناطق سیل زده/ جبران خسارات مادی سیل شیراز رو به پایان است/ کشور باید با مالیات اداره شود نه با فروش نفت       «همایش نظریه علم اسلامی و کاربست آن در نظام آموزش و پرورش» برگزار می‌شود       نشست «تاملی درباره ایران:دیباچه‌ای بر نظریه انحطاط» برگزار می‌شود       در مدیریت بحران با تجربه هستیم/ مرگ70 هموطن و تخریب 37هزارواحد مسکونی در سیل فروردین ماه/ احیای دریاچه ارومیه از برکات سیل بود      
 
آخرین اخبار  

حمایت شورای شهر از استارت آپها و سرمایه گذاری در هوشمندسازی شهر/ استارت آپها در هوشمندسازی شهر فعال شوند / شفافیت و عدم مرکز گرایی سرمایه گذار را ترغیب می کند / تهران، بهشت سرمایه گذاران

خسارت های سیل تامین می شود؟

افزایش نقدینگی در سایه نظام بانکی معیوب

فرار مغزها مانعی برای توسعه کشور

طرح ریجستری بازار موبایل را به رکود برد؟

جلب سرمایه گذاری راهکار جایگزین شهرفروشی / لزوم انتقال تجربیات موفق منطقه17به سایر مناطق

دانشگاه علامه طباطبایی «اقتصاد سیاسی ایران در دهه پنجم انقلاب» بررسی می‌کند


اساتید و دانشگاه  


معرفی آثار اساتید  


 

1397/11/09 7:34:39 AM

حمایت مجمع بین المللی اساتید مسلمان از دولت قانونی ونزوئلا 

مجمع بین المللی اساتید مسلمان دانشگاه در بیانیه ای ضمن حمایت از نیکلاس مادورو رئیس جمهور منتخب مردم ونزوئلا ، هرگونه توطئه به منظور تخریب دولت ونزوئلا را محکوم کرد .

حمایت مجمع بین المللی اساتید مسلمان از دولت قانونی ونزوئلا


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی استاد نیوز، مجمع بین المللی اساتید مسلمان دانشگاه حمایت قاطع خود از نیکلاس مادورو رئیس جمهور منتخب مردمی جمهوری بولیواری ونزوئلا و مخالفت خود با هرگونه توطئه به منظور تخریب دولت ونزوئلا را اعلام می کند.

سیاست خارجی آمریکا (صرف نظر از اینکه چه کسی رئیس جمهور بوده است) تاریخ شرم آوری مشحون از اعمال شیطانی در سراسر غرب آسیا، شمال آفریقا، آمریکای لاتین و مناطق دیگر است. سابقه طولانی آمریکا در انجام کودتا در ایران (1953)، خشونت نظامی در افغانستان(2001) و عراق(2003)، کارزار تغییر حکومت در ونزوئلا (2002) و جنگ های سوریه و یمن تنها مشتی از خروار است.

این مجمع تأکید می کند که مداخله آمریکا در امور داخلی ونزوئلا نه تنها شرایط را پیچیده تر می کند، بلکه به خونریزی و بی ثباتی منجر می شود.
مجمع چهره های دانشگاهی، محققان و کسانی که به صلح و عدالت علاقمند هستند را ترغیب می نماید تا برای استقلال، ثبات و آزادی ونزوئلا علیه تلاش های آمریکا به منظور تغییر حکومت در این کشور بیش از پیش فعال شوند.
معاون بین الملل
مجمع بین المللی اساتید مسلمان دانشگاه

انتهای خبر///


 


 

 
یادداشت  


گفتگو  


گزارش  


جراید   
www.ostandnews.ir   تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرگزاری استاد نیوز است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است . پایگاه خبری تحلیلی استاد نیوز