خانه سیاسی بین الملل علم و فناوری حوزه و دانشگاه اجتماعی اقتصادی فرهنگ و هنر ورزشی
 
فعالیت های بین المللی علمی در شرایط تحریم کشور افزایش یابد       تمدید مهلت ثبت نام در کنکور سراسری 98        فراگیری دانش و مهارت در پیشبرد توسعه موثر است       رونق دهی به نوسازی بافت فرسوده با توجه به شرکت های دانش بنیان       کوتاهی دست سودجویان با کارت هوشمند بانکی       گره کور ترافیک در سایه مال ها       خانه تیمی عوامل تروریستی سیستان و بلوچستان متلاشی شد       تلاش محققان ایرانی برای دستیابی به درمان سرطان خون و لنفوم       از بین رفتن بینایی با سیگار کشیدن       آمریکا در حال ضعیف شدن و ایران در حال پیشرفت / آینده کشور به دست جوانان است       پیش بینی بارش برف برای مناطقی از شمال شرق کشور       کشف رایانه ای که بعد از 30 سال هنوز کار می کند       اتکای حکومت اسلامی بر مقبولیت مردمی است       افزایش قاچاق در سایه اجرای سهمیه بندی بنزین       دانشگاه‌ها و پارک‌های فعال در عرصه بین‌الملل معرفی شدند       علی رغم سابقه زیاد دانشگاه ها در حوزه بین الملل تجربه کمی داریم       انتشار دفترچه آزمون کارشناسی ارشد پزشکی/ آغاز ثبت نام از ۳۰ بهمن       سونامی بیکاری در راه است       تعزیرات فعلا نمی تواند به بازار خودرو نظارت کند       ​نقدینگی آفت بازارهای اقتصادی      
 
آخرین اخبار  


اساتید و دانشگاه  


معرفی آثار اساتید  


 

1397/11/09 7:34:39 AM

حمایت مجمع بین المللی اساتید مسلمان از دولت قانونی ونزوئلا 

مجمع بین المللی اساتید مسلمان دانشگاه در بیانیه ای ضمن حمایت از نیکلاس مادورو رئیس جمهور منتخب مردم ونزوئلا ، هرگونه توطئه به منظور تخریب دولت ونزوئلا را محکوم کرد .

حمایت مجمع بین المللی اساتید مسلمان از دولت قانونی ونزوئلا


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی استاد نیوز، مجمع بین المللی اساتید مسلمان دانشگاه حمایت قاطع خود از نیکلاس مادورو رئیس جمهور منتخب مردمی جمهوری بولیواری ونزوئلا و مخالفت خود با هرگونه توطئه به منظور تخریب دولت ونزوئلا را اعلام می کند.

سیاست خارجی آمریکا (صرف نظر از اینکه چه کسی رئیس جمهور بوده است) تاریخ شرم آوری مشحون از اعمال شیطانی در سراسر غرب آسیا، شمال آفریقا، آمریکای لاتین و مناطق دیگر است. سابقه طولانی آمریکا در انجام کودتا در ایران (1953)، خشونت نظامی در افغانستان(2001) و عراق(2003)، کارزار تغییر حکومت در ونزوئلا (2002) و جنگ های سوریه و یمن تنها مشتی از خروار است.

این مجمع تأکید می کند که مداخله آمریکا در امور داخلی ونزوئلا نه تنها شرایط را پیچیده تر می کند، بلکه به خونریزی و بی ثباتی منجر می شود.
مجمع چهره های دانشگاهی، محققان و کسانی که به صلح و عدالت علاقمند هستند را ترغیب می نماید تا برای استقلال، ثبات و آزادی ونزوئلا علیه تلاش های آمریکا به منظور تغییر حکومت در این کشور بیش از پیش فعال شوند.
معاون بین الملل
مجمع بین المللی اساتید مسلمان دانشگاه

انتهای خبر///


 


 

 
یادداشت  


گفتگو  


گزارش  


جراید   
www.ostandnews.ir   تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرگزاری استاد نیوز است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است . پایگاه خبری تحلیلی استاد نیوز