خانه سیاسی بین الملل علم و فناوری حوزه و دانشگاه اجتماعی اقتصادی فرهنگ و هنر ورزشی
 
فعالیت های بین المللی علمی در شرایط تحریم کشور افزایش یابد       تمدید مهلت ثبت نام در کنکور سراسری 98        فراگیری دانش و مهارت در پیشبرد توسعه موثر است       رونق دهی به نوسازی بافت فرسوده با توجه به شرکت های دانش بنیان       کوتاهی دست سودجویان با کارت هوشمند بانکی       گره کور ترافیک در سایه مال ها       خانه تیمی عوامل تروریستی سیستان و بلوچستان متلاشی شد       تلاش محققان ایرانی برای دستیابی به درمان سرطان خون و لنفوم       از بین رفتن بینایی با سیگار کشیدن       آمریکا در حال ضعیف شدن و ایران در حال پیشرفت / آینده کشور به دست جوانان است       پیش بینی بارش برف برای مناطقی از شمال شرق کشور       کشف رایانه ای که بعد از 30 سال هنوز کار می کند       اتکای حکومت اسلامی بر مقبولیت مردمی است       افزایش قاچاق در سایه اجرای سهمیه بندی بنزین       دانشگاه‌ها و پارک‌های فعال در عرصه بین‌الملل معرفی شدند       علی رغم سابقه زیاد دانشگاه ها در حوزه بین الملل تجربه کمی داریم       انتشار دفترچه آزمون کارشناسی ارشد پزشکی/ آغاز ثبت نام از ۳۰ بهمن       سونامی بیکاری در راه است       تعزیرات فعلا نمی تواند به بازار خودرو نظارت کند       ​نقدینگی آفت بازارهای اقتصادی      
 
آخرین اخبار  


اساتید و دانشگاه  


معرفی آثار اساتید  


 

1397/11/06 8:52:20 AM

رییس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها تاکید کرد

لزوم بازنگری سند اسلامی‌شدن دانشگاه‌ها 

رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با اشاره به نظارت بر اجرای سند اسلامی شدن دانشگاه‌ها تاکید کرد.

 لزوم بازنگری سند اسلامی‌شدن دانشگاه‌ها


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی استاد نیوز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی در خصوص آخرین وضعیت اجرای سند اسلامی شدن دانشگاه‌ها عنوان کرد: این سند، سند مصوبی است که ابلاغ شده و در دستور کار دانشگاه‌ها قرار گرفته است.

وی افزود: بحث نظارت بر سند از مواردی است که محدوده و موفقیت‌های دانشگاه‌ها در اجرای این سند نظارت می‌شود و دیگر اینکه در این سند پیش‌بینی شده که بعد از مدتی مورد بازخوانی و اصلاح قرار بگیرد.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها خاطرنشان کرد: در حال حاضر نهاد رهبری در دانشگاه‌ها از نحوه اجرای این سند در دانشگاه‌ها در حال گرفتن آمارهایی است که کیفیت اجرا، سطح اجرا و ضرورت بازنگری سند بر اساس این آمارها بررسی می‌شود.

رستمی یادآور شد: به طور کلی این سند یکی از سندهایی است که دانشگاه‌ها تا حدودی آن را اجرا کردند، اما انتظار ما این است که با کیفیت بهتری اجرا شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی گفت: مکانیزم ارزیابی دانشگاه‌ها در خصوص کیفیت اجرای سند را شورای عالی انقلاب فرهنگی در دستور کار قرار داده است.

انتهای خبر///


منبع؛ ایسنا


 

 
یادداشت  


گفتگو  


گزارش  


جراید   
www.ostandnews.ir   تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرگزاری استاد نیوز است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است . پایگاه خبری تحلیلی استاد نیوز