خانه سیاسی بین الملل اقتصادی اجتماعی حوزه و دانشگاه علم و فناوری فرهنگ و هنر ورزشی یادداشت
 
شکست سیاست دشمن، نتیجه بصیرت دینی و مهارت ملّی ایرانیان است       خدا قوت مهندس بسیجی! آزادی ۲۵۷۴ زندانی بایکوت شدنی نیست!       ۸۲۳ کانون جنبش استادی از عملکرد بسیج مستضعفین تقدیر کردند       فعالیت ۴۰۰ گروه جهادی در امر به معروف و نهی از منکر       کاهش ابتلا به کرونا از طریق گوشی‌ پزشکی دیجیتال ایرانی       قیمت‌های میلیونی و میلیاردی از کجا آمد؟ از مسیر غلط گذشته برگردیم؛ راهبرد درست: «اقتصاد قوی»        رهبر انقلاب: جمهوری اسلامی از هیچ کوششی برای حمایت از مردم فلسطین دریغ نمی‌کند       آقای خوئینی‌ها! آدرس غلط ندهید       هجدهمین شماره نشریه تحلیلی بصائر منتشر شد       نامه استادان و نخبگان ایران به مردم ستمدیده آمریکا رونمایی شد       پاسخ ۲۲۰۰ استاد دانشگاه به پروژه‌ی مصونیت خواص مقابل قانون       تامین «امنیت ملی و اقتصادی» با تولید ۱۰۰میلیون تن محصول پتروشیمی       قالیباف:‌ همه منتخبان تهران برای دوری از سیاسی بازی هم‌قسم شده‌اند       محکومیت 34 نفر از اخلالگران بازار خودرو، سکه و ارز و 2 حکم اعدام       تیر عدم رعایت ایمنی بر قلب اماکن تاریخی و میراث فرهنگی       اجرای طرح ترافیک بعد از عید فطر قطعی است       آخرین فرصت ایفای تعهدات ارزی صادارتی سال ۱۳۹۸ اعلام شد        استاندار تهران : ۸۸ درصد مبتلایان کرونا در پایتخت بهبود یافتند       روحانی: سیاست اصولی ایران تقویت همکاری‌های همه جانبه با عراق است       کرونا فعلا داروی اختصاصی ندارد      
 
آخرین اخبار  

شکست سیاست دشمن، نتیجه بصیرت دینی و مهارت ملّی ایرانیان است

خدا قوت مهندس بسیجی! آزادی ۲۵۷۴ زندانی بایکوت شدنی نیست!

۸۲۳ کانون جنبش استادی از عملکرد بسیج مستضعفین تقدیر کردند

فعالیت ۴۰۰ گروه جهادی در امر به معروف و نهی از منکر

کاهش ابتلا به کرونا از طریق گوشی‌ پزشکی دیجیتال ایرانی

قیمت‌های میلیونی و میلیاردی از کجا آمد؟ از مسیر غلط گذشته برگردیم؛ راهبرد درست: «اقتصاد قوی»

رهبر انقلاب: جمهوری اسلامی از هیچ کوششی برای حمایت از مردم فلسطین دریغ نمی‌کند


اساتید و دانشگاه  


معرفی آثار اساتید  


 

1399/02/21 3:48:32 AM

رئیس سازمان بسیج اساتید:

دفاع فضایی سپاه از ایران، فرمول ملی جهش تولید است 

رییس بسیج اساتید کشور گفت: ورود سپاه وطن به مراقبت فضایی از هویت ملی و زیست بوم ایران، فرمول شاخص و میانبر در ابتکارات بومی برای سال جهش تولید است.

دفاع فضایی  سپاه از ایران، فرمول ملی  جهش تولید است


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی استادنیوز؛ مجتبی زارعی رییس سازمان بسیج اساتید کشور در جلسه هماهنگی و هم اندیشی کانون های استادی دانشگاههای تهران گفت: سپاه برآیند  هویت ملی جدید ایران است زیرا سیر تحول قدرت در سپاه، همان سیر تحول قدرت ملی در ایران است ، ورود سپاه به  دفاع فضایی از ایران فقط دست یابی به یک  فناوری سخت و  جدید نیست، بلکه مدلی نرم برای اکتشاف قدرت ملی است که  در در یک فرایند چهل ساله، تاخیرات تاریخی ۲۰۰ ساله ی ایران در آن جبران شده است ، هرچه قدر که ایرانیان برای دفاع در عصر بی خبری قاجار و زمانه و ابستگی پهلوی در دفاع از شرف و تمامیت ارضی خود در گروگان قدرت های بزرگ نظیر روس، انگلیس و فرانسه و بعدها آمریکایی ها بودند نیروی ملی سپاه به موازات پیروزی انقلاب و استقرار جمهوری اسلامی ایران، سیر پیشرفت قدرت ملی ایرانیان را  نمایان تر ساخت.

عضو گروه علوم سیاسی دانشگاه تربیت مدرس افزود مجلس یازدهم به عنوان  پیشران بنیادین رشد و  پیشرفت کشور در چله دوم انقلاب باید از حیث روش شناسی شرایطی را در کشور برای پیشرفت ملی فراهم کند که فرمول  دفاع فضایی ایران بر دیگر بخش های عقب مانده و یا عقب نگه داشته شده ی اقتصاد و صنعت تسری یابد، وی گفت باید شرایطی در کشور پدید آوریم که مدل دست یابی به فناوری فضایی توسعه پیدا کند نه این که دشمنان هویت ملی ایران با خباثت به طراحی دوگانه ی جعلی موشک و معیشت اقدام و اذهان را ملاک عملیات روانی قرار دهند زیرا ایران ، اکنون به جای دوگانه های جعلی موشک و معیشت ساخته شده در رسانه های فارسی گوی ضد ایرانی، باید به دوگانه های واقعی نقل مکان کند و آن این که چرا سیاستگذاران  اقتصاد و صنعت  همت به خرج نمی دهند  تا از دانش فنی و سرمایه های انسانی جهادی  پرتاپ گر ماهواره برای بهبود زندگی مردم مدد بگیرد؟ دوگانه واقعی اینجاست چرا در یک جا روش ها عقیم است اما روشی دیگر در حوزه ای به مراتب سخت تر و پیچیده تر، دارای زایش و قدرت است؟ باید تصریح کرد که ایران درسال تولید جهش ملی با ورود به دفاع فضایی ازایران، روش تولید سرمایه و اکتشاف  قدرت ملی را آغاز کرد، روشی جهادی  که انتشار و تسری آن، دیگر بخش ها را هم مولد و پررونق خواهد کرد.

انتهای پیام///


 

 
یادداشت  


گفتگو  


گزارش  


جراید   
www.ostandnews.ir   تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرگزاری استاد نیوز است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است . پایگاه خبری تحلیلی استاد نیوز