خانه سیاسی بین الملل اقتصادی اجتماعی حوزه و دانشگاه علم و فناوری فرهنگ و هنر ورزشی یادداشت
 
جنبش دانشجویی؛ اصیل‌ترین نگهبان آرمان‌های انقلاب و ملت       افزایش ۱۰ برابری تولید داروهای درمان کرونا در کشور       پاسخ حجة الاسلام دکتر مظاهری به توئیت آقای رسول جعفریان       آقای جعفریان چرا تحریف؟ چرا تهدید؟       مراسم تشییع پیکر شهید فخری‌زاده/ وداع با فخر ایران       پیام رهبر انقلاب درپی ترور دانشمند هسته‌ای شهید فخری‌زاده       جناب آقای وزیر، راه حل مشکلات دانشگاه فرهنگیان تضعیف آن و یا واگذاری ماموریت‌های آن به سایرین و تقلیل سطح آن نیست       پیام تسلیت رییس سازمان بسیج اساتید کشور در پی شهادت محسن فخری زاده       بیانیه بسیج اساتید دانشگاه فنی و حرفه ای در محکومیت اقدام جنایتکارانه ترور دانشمند هسته ای شهید دکتر محسن فخری زاده       ترور ناجوانمردانه دانشمند هسته‌ای ایران، نشانه وحشت دشمن از دستیابی ما به علوم پیشرفته است       حزب‌الله: با قدرت در کنار ایران هستیم       آمریکا ۴ نهاد روسی و چینی را به خاطر برنامه موشکی ایران تحریم کرد       اولین واکنش شاعرانه به ترور شهید فخری‌زاده       بیانیه بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در پی شهادت دانشمند هسته ای دکتر فخری زاده       ترور شهید فخری زاده ناشی از شکست‌های پی در پی دشمنان ملت ایران بوده است       نظریه مقاومت طب سنتی؛ سخنی با مخالفان       چرا عناصر و مؤلفه های قدرت ملی را سخاوتمندانه و ساده اندیشانه در معرض فروش می گذارید       "مردم‌سالاری کرونایی" و نفی اقتدار حاکمیتی       بسیج، ثروت بزرگ و ذخیره‌ خداداد ملت ایران است       مفهوم شناسی تحریف در قرآن و نسبت کار ویژه آن با انقلاب اسلامی      
 
آخرین اخبار  

جنبش دانشجویی؛ اصیل‌ترین نگهبان آرمان‌های انقلاب و ملت

افزایش ۱۰ برابری تولید داروهای درمان کرونا در کشور

پاسخ حجة الاسلام دکتر مظاهری به توئیت آقای رسول جعفریان

آقای جعفریان چرا تحریف؟ چرا تهدید؟

مراسم تشییع پیکر شهید فخری‌زاده/ وداع با فخر ایران

پیام رهبر انقلاب درپی ترور دانشمند هسته‌ای شهید فخری‌زاده

جناب آقای وزیر، راه حل مشکلات دانشگاه فرهنگیان تضعیف آن و یا واگذاری ماموریت‌های آن به سایرین و تقلیل سطح آن نیست


اساتید و دانشگاه  

پاسخ حجة الاسلام دکتر مظاهری به توئیت آقای رسول جعفریان

پاسخ حجة الاسلام دکتر مظاهری به توئیت آقای رسول جعفریان

جناب آقای وزیر، راه حل مشکلات دانشگاه فرهنگیان تضعیف آن و یا واگذاری ماموریت‌های آن به سایرین و تقلیل سطح آن نیست

جناب آقای وزیر، راه حل مشکلات دانشگاه فرهنگیان تضعیف آن و یا واگذاری ماموریت‌های آن به سایرین و تقلیل سطح آن نیست

ترور ناجوانمردانه دانشمند هسته‌ای ایران، نشانه وحشت دشمن از دستیابی ما به علوم پیشرفته است

ترور ناجوانمردانه دانشمند هسته‌ای ایران، نشانه وحشت دشمن از دستیابی ما به علوم پیشرفته است

۸۲۳ کانون جنبش استادی از عملکرد بسیج مستضعفین تقدیر کردند

۸۲۳ کانون جنبش استادی از عملکرد بسیج مستضعفین تقدیر کردند

هجدهمین شماره نشریه تحلیلی بصائر منتشر شد

هجدهمین شماره نشریه تحلیلی بصائر منتشر شد

اقدامات واحد تهران شرق در مبارزه با ویروس کرونا

اقدامات واحد تهران شرق در مبارزه با ویروس کرونا

انتشار سیزدهمین شماره نشریه تحلیلی بصائر

انتشار سیزدهمین شماره نشریه تحلیلی بصائر


معرفی آثار اساتید  


 

1399/01/18 4:11:06 AM

تیم‌های لیگ برتری در روز‌های کرونایی چه می‌کنند؟ 

نشریه «گاردین» گزارشی از فعالیت‌های باشگاه‌های لیگ برتری در دوران کرونا منتشر کرده است.

تیم‌های لیگ برتری در روز‌های کرونایی چه می‌کنند؟


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی استادنیوز؛ از بالای جدول تا پایین آن، تیم‌های لیگ برتر انگلیس این روز‌ها بیش از اینکه پیگیر وضعیت‌شان در جدول رده‌بندی و مسابقات فوتبال باشند، درگیر حواشی ایجاد شده در فوتبال توسط ویروس کرونا هستند. نشریه «گاردین» گزارشی از فعالیت‌های باشگاه‌های لیگ برتری در دوران کرونا منتشر کرده است.

آرسنال
باشگاه آرسنال هنوز برای حقوق بازیکنان تصمیم خاصی نگرفته، اما مشخص شده حقوق کارکنان باشگاه تا سی‌ام آوریل به طور کامل پرداخت خواهد شد. در حال حاضر هم خبری از کاهش حقوق نیست و باید منتظر ماند.

استون‌ویلا
باشگاه استون‌ویلا هم طبق معمول به کارکنانش حقوق داده. در این باشگاه تا حقوق مخصوص بازی چهاردهم مارس مقابل چلسی که لغو شد هم پرداخت شده است.

بورنموث
ادی هاو، سرمربی بورنموث اولین مربی لیگ برتری بود که داوطلبانه به همراه دستیارانش حقوق‌شان را کاهش دادند. این باشگاه هم حقوق کارمندانش را پرداخت کرده است.

برایتون
پل باربر، مدیر اجرایی برایتون و گراهام پارتر سرمربی تیم به همراه کادر فنی‌اش، حقوق‌شان را برای ۳ ماه کاهش دادند، ولی بقیه کارمندان عادی باشگاه حقوق کامل می‌گیرند. البته احتمال دارد حقوق بازیکنان هم کاهش پیدا کند.

برنلی
حداقل تا سی‌ام آوریل حقوق کارمندان روزمره به صورت کامل پرداخت خواهد شد و پس از آن وضعیت مجدداً بررسی می‌شود. باشگاه فعلاً احساس می‌کند نیازی نیست دستمزد بازیکنان را کاهش دهند. در مجموع تابع تصمیم اتحادیه بازیکنان هستند.

چلسی
در باشگاه چلسی هم کارمندان غیرفوتبالی هنوز حقوق کامل‌شان را دریافت می‌کنند. این باشگاه همچنین هتل میلینیوم که در ورزشگاه استمفوردبریج واقع شده را به کارمندان شبکه بهداشت ملی انگلیس اختصاص داده است. بازیکنان چلسی هم به خیریه باشگاه کمک زیادی کرده‌اند تا به مبارزه با کرونا اختصاص پیدا کند.

کریستال‌پالاس
استیو پریش، رئیس باشگاه قول داده همه کارمندان تمامی پول‌شان در این ماه‌ها را بگیرند، چراکه کارمندان گفته بودند از لحاظ مالی ناتوان شده‌اند. به همین دلیل تضمین دریافت حقوق کامل‌شان را گرفته‌اند.

اورتون
قرار بود دستمزد‌های باشگاه اورتون نسبت به فصل قبل ۸۵ درصد افزایش داشته باشد، اما تاکنون اقدامی برای این افزایش به دلیل دوران کرونا صورت نگرفته است. هنوز چیزی در باشگاه اورتون مشخص نیست، ولی احتمالاً کارمندان این باشگاه هم حقوق کامل می‌گیرند.

لسترسیتی
باشگاه لسترسیتی هم حقوق کارمندانش تا پیش از تعطیلی لیگ را پرداخت کرده، اما برای دوران کرونا تصمیمی نگرفته‌اند و وضعیت حقوق آن‌ها هم مشخص نیست.

لیورپول
صدرنشین لیگ برتر انگلیس هم اخیراً اعلام کرده همه در این باشگاه حقوق‌شان را کامل می‌گیرند. حتی بازیکنان هم قرار نیست با کاهش حقوق روبه‌رو شوند. باشگاه لیورپول حتی ۷۵۰ هزار پوند حقوق کارکنانش برای بازی‌های خانگی برگزار نشده را هم پرداخت خواهد کرد.

منچسترسیتی
ورزشگاه اتحاد در اختیار شبکه بهداشت ملی انگلیس قرار گرفته است، بدون در نظر گرفتن اینکه چه زمانی درگیری با کرونا تمام خواهد شد. ۱۰۰۰ نفر از پرسنلی که روز‌های بازی فعالیت می‌کردند هم حقوق می‌گیرند. باشگاه منچسترسیتی فعلاً برنامه‌ای برای کاهش حقوق بازیکنانش ندارد.

منچستریونایتد
کارمندانی که روز مسابقه در اولدترافورد فعالیت می‌کنند حقوق‌شان را تا پایان فصل کامل دریافت می‌کنند. ۲۵ اسپانسر باشگاه منچستریونایتد باعث شده مشکلی برای پرداخت حقوق‌ها نداشته باشند.

نیوکاسل‌یونایتد
نیوکاسل اولین باشگاه لیگ برتری است که از برنامه حمایتی دولت در این دوران استفاده می‌کند. این مسئله باعث می‌شود آن‌ها بتوانند حقوق استعدایاب‌ها و کارمندان آکادمی‌شان را هم بدهند.

نوریچ‌سیتی
باشگاه نوریچ هم تصمیم گرفت از برنامه دولت استفاده کند تا هزینه پرداخت کارکنانش را بتواند تأمین کند. بازیکنان و کادر فنی نوریچ‌سیتی هم برای کمک به مبارزه با کرونا حدود ۲۰۰ هزار پوند از حقوق‌شان را بخشیده‌اند.

شفیلدیونایتد
حقوق کارمندان شفیلدیونایتد هم پرداخت شده و خبری از اینکه قرار است وضعیت تغییر کند هم نداده‌اند.

ساوتهمپتون
بازیکنان ساوتهمپتون و تیم مربیگری و همچنین کارکنان خیال‌شان راحت است که حقوق‌شان را می‌گیرند. البته شاید نتیجه مذاکرات با اتحادیه فوتبال انگلیس این وضعیت را برای آن‌ها تغییر بدهد.

تاتنهام
حقوق ۵۵۰ نفر پرسنل غیرفوتبالی تاتنهام ۲۰ درصد کاهش پیدا کرده است، در حالی که گفته می‌شود دانیل لوی مالک باشگاه از بازیکنان و مربیان هم درخواست کرده حقوق‌شان کاهش دهند.

واتفورد
قبل از جلسه با سران اتحادیه فوتبال انگلیس قرار بر این بوده که همه کادر اداری باشگاه حقوق‌شان را کامل بگیرند، اما سیاست‌های باشگاه واتفورد در این زمینه در دست بررسی است.

وستهم‌یونایتد
باشگاه وستهم‌یونایتد امیدوار است برخی بازیکنانش داوطلبانه حقوق‌شان را کاهش دهند. همچنین از داوطلب شدن کارکنانش برای کمک به شبکه بهداشت ملی هم استقبال می‌کند. دستمزد کارکنان هم کامل پرداخت خواهد شد.

ولورهمپتون
جف شی، رئیس باشگاه ولورهمپتون هم خبر داد در دوران تعطیلی لیگ برتر کارکنان باشگاه حقوق کامل می‌گیرند. هنوز مشخص نیست برای کادر فنی و بازیکنان چه تهمیداتی اندیشیده خواهد شد.

انتهای خبر///
منبع؛ خبر ورزشی


 

 
یادداشت  


گفتگو  


گزارش  


جراید   
www.ostandnews.ir   تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرگزاری استاد نیوز است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است . پایگاه خبری تحلیلی استاد نیوز