خانه سیاسی بین الملل اقتصادی اجتماعی حوزه و دانشگاه علم و فناوری فرهنگ و هنر ورزشی یادداشت
 
مفهوم شناسی تحریف در قرآن و نسبت کار ویژه آن با انقلاب اسلامی       تحریف و نسبت آن با تحریم       اهداف و پیامد‌های توافق ننگین امارات با رژیم صهیونیستی       شکست سیاست دشمن، نتیجه بصیرت دینی و مهارت ملّی ایرانیان است       خدا قوت مهندس بسیجی! آزادی ۲۵۷۴ زندانی بایکوت شدنی نیست!       ۸۲۳ کانون جنبش استادی از عملکرد بسیج مستضعفین تقدیر کردند       فعالیت ۴۰۰ گروه جهادی در امر به معروف و نهی از منکر       کاهش ابتلا به کرونا از طریق گوشی‌ پزشکی دیجیتال ایرانی       قیمت‌های میلیونی و میلیاردی از کجا آمد؟ از مسیر غلط گذشته برگردیم؛ راهبرد درست: «اقتصاد قوی»        رهبر انقلاب: جمهوری اسلامی از هیچ کوششی برای حمایت از مردم فلسطین دریغ نمی‌کند       آقای خوئینی‌ها! آدرس غلط ندهید       هجدهمین شماره نشریه تحلیلی بصائر منتشر شد       نامه استادان و نخبگان ایران به مردم ستمدیده آمریکا رونمایی شد       پاسخ ۲۲۰۰ استاد دانشگاه به پروژه‌ی مصونیت خواص مقابل قانون       تامین «امنیت ملی و اقتصادی» با تولید ۱۰۰میلیون تن محصول پتروشیمی       قالیباف:‌ همه منتخبان تهران برای دوری از سیاسی بازی هم‌قسم شده‌اند       محکومیت 34 نفر از اخلالگران بازار خودرو، سکه و ارز و 2 حکم اعدام       تیر عدم رعایت ایمنی بر قلب اماکن تاریخی و میراث فرهنگی       اجرای طرح ترافیک بعد از عید فطر قطعی است       آخرین فرصت ایفای تعهدات ارزی صادارتی سال ۱۳۹۸ اعلام شد       
 
آخرین اخبار  


اساتید و دانشگاه  


معرفی آثار اساتید  


 

1399/01/18 9:13:55 AM

اهدای 300میلیون تومان توسط استادبسیجی برای مقابله با کرونا/ بسیجیان پیشقدم در مبارزه با کرونا  

عضو هیأت علمی دانشگاه گرمسار 300 میلیون تومان برای مقابله با ویروس کرونا اهدا کرد.

اهدای 300میلیون تومان توسط استادبسیجی برای مقابله با کرونا/ بسیجیان پیشقدم در مبارزه با کرونا


به گزارش پایگاه  خبری تحلیلی استادنیوز؛ ویروس کرونا مدتی ست که در جهان شایع شده و انسانهای زیادی را به کام مرگ کشانده. یکی از نخستین روشهایی که برای مهار این ویروس منحوس توسط کارشناسان توصیه شد فاصله گذاری اجتماعی بود. روشی که شاید روی دیگر آن توجه به خود باشد. اما اساتید بسیجی دانشگاه ها تنها خود را ندیدند و ازنخستین روزها بی ادعا و آرام، به نشر نیکی پرداختند.

دکتر علیرضا لادن مقدم عضو هیئت علمی و استاد بسیجی دانشگاه گرمسار است که در روزهای شیوع این بیماری، به کمک بیماران شتافته و نزدیک به سیصد میلیون تومان به دو بیمارستان در شهرهای علی آباد کتول در استان گلستان و شاهرود در استان سمنان کمک کرده است.

در ادامه گفتگوی استادنیوز با این استادبسیجی را بخوانید:
 
علیرضا لادن مقدم سخنش را با اعلام این موضوع آغاز می کند:«نمی خواهم ریا شود اما باید بگویم اساتید بسیجی همیشه پیشقدم هستند و در این شرایط هم لازم است بیشتر از قبل در کنار هم باشیم»

استاد بسیجی دانشگاه با اشاره به دلایل انتخاب بیمارستان شهر علی آباد گفت: سالها در استان گلستان و دانشگاه علی آباد کتول تدریس کردم و احساس علاقه زیادی به مردم شریف این استان دارم. از مدتها قبل نیز فعالیت خیریه و مردم نهادی در بیمارستان بقیه الله العظم (عج) علی آباد آغاز شد و اکنون در بحبوحه بیماری افسارگسیخته کرونا، این خدمات تنها به مقابله و بهبود بیماران کویید19 اختصاص یافته است.

لادن مقدم با اعلام اهدای یک دستگاه سنجش گازهای خونی گفت: در گفتگو و تعاملی که با دکتر مهدی زنگانه رییس بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج) داشتم نسبت به نیاز مبرم این بیمارستان به دستگاه سنجش گازهای خونی پی بردم و تلاش کردم در اسرع وقت این دستگاه را با عنوان علمی ABG به همراه چندین ماسک N95 تهیه و به بیمارستان و مردم شریف این شهر زیبا اهدا کردم.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی گرمسار که به همراه همسرش در این کار خیر مشارکت کرده گفت: من و همسرم دکتر نسرین حمایت کار استاد کارآفرینی دانشگاه گرمسار، از سالهای دور به سازمان بسیج اساتید پیوستیم و خوشحالیم که توانستیم در این برحه زمانی با کمکی هرچند اندک به کمک هموطنانمان بیاییم. ما این امر را وظیفه خود می دانیم که به عنوان یک بسیجی وارد میدان شویم و از هیچگونه تلاشی برای آسایش وآرامش مردم عزیز  و عمل به فرمان آتش به اختیار رهبر معظم انقلاب مضایقه نکردیم.

استاد بسیجی دانشگاه با اشاره به فرهنگ کمک به همنوع گفت: من قصد بیان اقداماتم را نداشتم اما فکر کردم گفتن این موارد و ذکر اینکه در هر گروه و شغلی باید به کمک هم بیایم بتواند فرهنگسازی کند، تصمیم گرفتم تا اهدای 300میلیون تومان به بیمارستان های بقیه الله الاعظم(عج) شهرستان علی آباد و بیمارستان دانشگاه آزاداسلامی شهر شاهرودو بیمارستان معتمدی گرمسار را اعلام کنم و از دیگر اساتید نیز بخواهم به پویش «شکست کرونا» پیوسته و به هر صورت که می توانند برای ریشه کنی این بیماری و ویروس منحوس به میدان بیایند.

وی با اشاره به وضع تحریم های ظالمانه علیه کشورمان گفت:  ایران،کشور عزیز ما ، متعلق به همه ماست و همه ما اعم از مردم،دولت و حکومت باید در کنار هم، بسیجی وار به میدان بیاییم و به هم کمک کنیم تا از این بحران عبور کنیم. اکنون هم که مثل همه سالهای گذشته تحت تحریم های ظالمانه هستیم و حلقه هر روز تنگ تر می شود باید بیشتر از همیشه همدل و همراه یکدیگر باشیم تا از این شرایط به سلامت عبور کنیم.

دکتر علیرضا لادن مقدم با دعوت از اساتید کشور گفت: من می خواهم به عنوان عضوی از بسیج اساتید کشور از جامعه دانشگاهی خصوصا ً اساتید محترم دعوت کنم که در این برهه در کنار یکدیگر بایستند و به هر صورت اعم از کمک مالی، علمی، حمایت دانشی و تخصصی به کمک دیگر اساتید بسیجی بیایند تا جامعه نخبگانی و دانشگاهی که همیشه پیشگام در امر خیر بوده در بحران کرونا نیز کمک شایان توجهی به مردم داشته باشد.

انتهای خبر///


 

 
یادداشت  


گفتگو  


گزارش  


جراید   
www.ostandnews.ir   تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرگزاری استاد نیوز است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است . پایگاه خبری تحلیلی استاد نیوز