خانه سیاسی بین الملل اقتصادی اجتماعی حوزه و دانشگاه علم و فناوری فرهنگ و هنر ورزشی یادداشت
 
روحانی: در مسئله شهادت سردار سلیمانی، مردم یک کار اعجاب‌آور کردند       راهیابی ۲۵۰ اثر فاخر از مرحله استانی به کشوری در نخستین استارت‌آپ انتخاباتی       رقابتی‌ترین انتخابات       حضور ۳ تا ۷ نفر ناظر در هر شعبه اخذ رأی       جدیدترین شماره دوفصلنامه علمی پژوهشی مطالعات قدرت نرم منتشر شد       روحانی: انقلاب ایران برای تثبیت و استمرارش همواره به مردم متکی بوده است       اولین همایش ملّی اربعین پژوهی       محتوای کتب درسی کاربردی نیست / انتقاد از وضعیت معلمان حق التحریر       شهید سلیمانی میراث‌دار قرن‌ها پیروزی تمدن ایرانی       از مکتب خمینی تا مکتب سلیمانی       توسعه پایدار در گرو یادگیری و جهش علمی ست / دگرگونی چهره واقعی جامعه با تحول در یادگیری       دستور رئیس قوه قضائیه برای نظارت بر قیمت کالاها       شورای نگهبان زمینه لازم برای استفاده حداکثری از ظرفیت شوراها را پدید آورد       تبدیل "حاج قاسم ملی" به "حاج قاسم بین المللی" نتیجه رهبری آموزشی آیت الله خامنه ای است       اگر معامله قرن آپارتاید نیست، پس چیست؟        شورای نگهبان زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را فراهم کند/ انعقاد تفاهم نامه میان شورای عالی استانها و وزارت آموزش و پرورش       اقدام محققان کشور برای توسعه مرز فناوری بافت‌های زیستی       پاس طلایی جهانبخش برای نجات برایتون       چگونه قوی شدن سایه جنگ را از سر کشور بر می‌دارد؟       كمبود آب شرب در سیستان و بلوچستان باگذشت 20 روز از وقوع سیل      
 
آخرین اخبار  


اساتید و دانشگاه  

جدیدترین شماره دوفصلنامه علمی پژوهشی مطالعات قدرت نرم منتشر شد

جدیدترین شماره دوفصلنامه علمی پژوهشی مطالعات قدرت نرم منتشر شد

اولین همایش ملّی اربعین پژوهی

اولین همایش ملّی اربعین پژوهی

نخستین رویداد استارت‌آپی شتاب (قطعات خودرو، خدمات و صنایع وابسته)

نخستین رویداد استارت‌آپی شتاب (قطعات خودرو، خدمات و صنایع وابسته)

پیامد مهم شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی؛ ارتقا و خوانش مجدد هویت انقلابی، ملی و ایرانی اسلامی است

پیامد مهم شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی؛ ارتقا و خوانش مجدد هویت انقلابی، ملی و ایرانی اسلامی است

شهید سپهبد سلیمانی؛ تجسم حقیقی عملگرایی و مخاطب شناسی در اوج معنویت است

   شهید  سپهبد سلیمانی؛ تجسم  حقیقی عملگرایی  و مخاطب شناسی در اوج   معنویت  است

دومین نشست تخصصی بررسی قیام عمومی پسا تشییع شهید سلیمانی

دومین نشست تخصصی بررسی قیام عمومی پسا تشییع شهید سلیمانی

تلاش جبهه‌ پایداری برای ارائه لیست مشترک در انتخابات

تلاش جبهه‌ پایداری برای ارائه لیست مشترک در انتخابات


معرفی آثار اساتید  


 

1398/11/13 8:52:12 AM

به‌راستی مشکل مردم چیست؟ 

آیا مشکل امروز مردم شورای نگهبان و یا قوه قضائیه است که ناجوانمردانه مورد هجمه قرار می‌گیرند؟

به‌راستی مشکل مردم چیست؟


پایگاه خبری تحلیلی استادنیوز؛ حجت‌الاسلام ابوالقاسم علیزاده: آیا مشکل امروزه مردم شورای نگهبان و یا قوه قضائیه است که ناجوانمردانه مورد هجمه قرار می گیرند؟

شورای نگهبانی که تاکنون از ناحیه افکار عمومی زیر سوال بوده است که چرا در دوره‌های قبل ، انقلابی و قاطع عمل نکرده است ، تا متاسفانه افرادی بر کرسی نمایندگی مجلس بنشینند که کمترین توجه ای به منافع و مصالح ملی نداشته باشند.

یا اینکه به زعم برخی مشکل از قوه قضائیه است که در این دوره یعنی دوره ریاست آیت الله رئیسی به فضل الهی گل کاشته و امیدواری را به مردم شریفمان باز گردانده است؟

آیا ایجاد تشویش و تردید در ذهن مردم آنهم در آستانه  یوم الله ۲۲ بهمن و چهلمین روز شهادت سردار دلها حاج قاسم عزیز ونیز انتخاباتی که  بکوری چشم دشمنان ملت ایران ، شکوه دیگری از عظمت و اقتدار ایران اسلامی را انشالله به رخ جهانیان خواهد کشید، چه نیت و انگیزه ی مرموزی  بجز خوش رقصی برای دشمنان میهن و انقلاب می تواند تفسیر گردد ؟  

گواه این معنا منافع سیاسی جریان های خاص و بلکه فتنه‌گر و فساد انگیزی است که یا سر در آخور لیبرال دموکراسی و فلسفه غرب و نیز مکرها و حیله های سران کفر و الحاد دارند و یا منافع فک و فامیل و دوستان و آشنایان  هم ولایتی را بر مصالح ملی ترجیح می دهند . از همه مهمتر مروجین فرهنگ بیگانه پرستی که منافع بیگانگان غربی و اروپایی  را گوئیا وکیل مدافع هستند . بیگانگانی که جز به منافع خویش نمی اندیشند و از بازی مذاکره برد برد تنها برد یک طرفه خود را می‌بینند و طرف مقابل را در پی نخود سیاه ، سرگردان و حیران می فرستند.

 به راستی سیاهی دیگ برای چه کسانی باقی مانده است یا چه کسانی با ادبیات گفتگو آن‌هم با دنیای استکبار و استثمار آشنا بوده و یا نبوده اند؟

امروز مردم شریف ما که به حق همیشه سنگ تمام گذاشته و حجت را بر همه مدیران و مسئولان خرد و کلان کشور تمام کرده است ، وقتی ثمره اعتماد و رای خود را در بیکاری فرزندان تحصیل کرده و یا تشکیل خانواده داده خود می بینند و در آتش تورم افسار گسیخته و گرفتاری‌های معیشتی و رفاهی  و دشواری های روزمره زندگی می سوزند ، در خاطر خود وعده های توخالی دوران تبلیغات انتخاباتی را می‌گذرانند و در محاورات روزمره خویش دروغ ها و بلوف زدن های سیاسی و غیر سیاسی طالبان و تشنگان قدرت و پیروان سیاست های شیطانی را بر می شمارند.

چه بسا از اعتماد و رای احساسی و بدون مطالعه خود شرمنده می شوند که چرا به کلاهبرداران سیاست بازی که با موجی از تبلیغات و جنگ روانی ، مشکلات این مردم را موضوعات دون و پستی همچون حضور بانوان در ورزشگاه‌ها و کنسرت و موسیقی القاء می نمودند؛ اعتماد کردند ؟

 آقای رئیس جمهور !

تا کی اسیر افکار  ناامید کننده و اختلاف برانگیز و مشاوره‌های مرموز چهره‌های ناآشنای پیرامون خود می خواهید باشید ؟

آیا با هجمه به شورای نگهبان ، که در این دوره تا حدودی توانسته است آرزوی ملت را بهتر از قبل پاسخ گفته و بدون هیچ ملاحظه‌ای ، و قطعاً مطابق با اسناد و مدارک موجود، دست طمع کاران بیت المال و قدرت را از رسیدن به موقعیت های اجتماعی و سیاسی کوتاه نموده و بدین‌سان زمینه شکل‌گیری مجلسی را فراهم نماید که در تراز ملت سلحشور و مقاوم و عزتمند ایران ، و تجلی خانه واقعی ملت به نحو شایسته و مطلوب آن بوده باشد ؛ به دنبال چه مقصود و مقصدی هستید ؟

آیا بجای شانتاژ و ایجاد تشویش و تردید در افکار عمومی بهتر نیست ، پاسخگوی عملکرد دو دوره ریاست بر قوه مجریه خود باشید؟ آنهم در مقطعی که مجلس نیز بجای آنکه خانه ملت باشد ، خانه دولت بود .

آقای رئیس‌جمهور! 

شورای نگهبان اگر به زعم شما خطا می رود ، چرا به قوه قضائیه متعرض می شوید ؟ قوه ای که امیدهای خاکستر شده دولت امید را به توده مردم  ، با مبارزه جانانه و نفس گیر بافساد های گوناگون ، که بعضاً سیاست ها و روش های غلط شما متاسفانه دامن زده و بر مردم مظلوم کشورمان تحمیل کرده است ؛ به حق امیدواری را به مردم بازگردانده است  که البته باید از تلاش و مجاهدتهای این عزیزان تشکر و قدردانی نمود .

شاید مشاوران و دوستان شما، از این که در نظرسنجی‌ها اقبال و احترام مردم به خادمان صالح و صادق خویش به ویژه ریاست محترم قوه قضائیه آیت الله رئیسی را می بینند ، حسادت می ورزند و یا شکوه و عظمت تشییع بی نظیر سردار دلها حاج قاسم سلیمانی که بساط فتنه گون برخی دلدادگان به غرب و اروپا را به هم ریخت شما و دوستانتان را آزار می دهد؟ همان ها که از ترس جلوه گری حاج قاسم سلیمانی در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال ، اجازه ندادند تصاویر و بنر هایش زینت بخش و روح افزای  خیابان های پایتخت باشد .

به راستی آیا بهتر نیست به جای آنکه در نشست های مرموزی همچون نشست  سعدآباد و هم نفسی با برخی سران فتنه ، مواضع و افکار و سبک گفتمانی خود را با محور اصلی نظام و انقلاب یعنی منویات رهبری حکیم و فرزانه انقلاب ؛ تنظیم فرمایید؟ آیا این به مصلحت و منفعت کشور و مردم نزدیک تر نبوده و نیست؟ 

چرا باید با ناباوری مشاهده کنیم که ریاست محترم شورای عالی امنیت ملی کشور با کسانی نشست مشورتی برپا می‌کند که طبق نظر آن شورای محترم ، به دلیل خیانت و فتنه ؛ محکوم گردیده اند؟

چرا اکنون که عملکرد شما و دولتتان ،  اقبال مردم را از شما گرفته است ، به یاد آن آفتاده اید که کشور را نمی توان با یک جناح اداره کرد؟ این در حالی است که دولت شما بیش از ۸۵ درصد کارگزاران و مدیران خرد و کلان کشور را تنها از یک جناح انتخاب کرده است ! تا این که با نهایت تاسف ثمره تلخ این ساز و کار و شاکله اصلاح‌طلبی و یا لیبرالی و تکنوکراتی، را در بدنه جامعه  شاهد باشیم . آیا غیر از این است که این دولت را دولتی در سایه که هرگز پاسخگو نبوده و نیست اداره کرده و می کند ؟

آیا بهتر نبود به همین ملتی که به شما اعتماد کردند و رای دادند، در اداره کشور و رفع مشکلات آن ؛ اعتماد می کردید ؟ تا اینکه به امیدی واهی با دشمنانشان از برجام های نافرجام و مذاکره با آنان سخن می گفتید ؟ و آیا بهتر نبود، به جای وامداری به این و آن و ملاحظات سطحی و ظاهری سیاسی و غیر سیاسی ، خود را وامدار مردمی میدانستید که برای عزت و سربلندی کشورش از بالاترین سرمایه اش، یعنی فرزندان عزیز و جوانان رشیدش گذشته است .

امیدواریم تا دیر نشده است و تا به فضل الهی هنوز زمینه‌هایی برای جبران وجود دارد به جوهره اصلی انقلاب اسلامی بازگردید و شما نیز انقلابی بیندیشید و انقلابی عمل کنید تا فردا روز قیامت بتوانید در برابر پیر سفر کرده و بزرگ معمار انقلاب اسلامی ، امام خمینی (رض) و صاحبان اصلی آن یعنی شهیدان همیشه شاهد، حرفی برای گفتن داشته باشید . که قیامت را بی‌جهت یوم الحسره و یوم الحساب ؛ نخوانده‌اند ! یا حق

انتهای پیام///
منبع؛ فارس


 

 
یادداشت  


گفتگو  


گزارش  


جراید   
www.ostandnews.ir   تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرگزاری استاد نیوز است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است . پایگاه خبری تحلیلی استاد نیوز