خانه سیاسی بین الملل اقتصادی اجتماعی حوزه و دانشگاه علم و فناوری فرهنگ و هنر ورزشی یادداشت
 
رهبر معظم انقلاب: روز انتخابات روز احقاق حق مدنی ملت است       روحانی: در مسئله شهادت سردار سلیمانی، مردم یک کار اعجاب‌آور کردند       راهیابی ۲۵۰ اثر فاخر از مرحله استانی به کشوری در نخستین استارت‌آپ انتخاباتی       رقابتی‌ترین انتخابات       حضور ۳ تا ۷ نفر ناظر در هر شعبه اخذ رأی       جدیدترین شماره دوفصلنامه علمی پژوهشی مطالعات قدرت نرم منتشر شد       روحانی: انقلاب ایران برای تثبیت و استمرارش همواره به مردم متکی بوده است       اولین همایش ملّی اربعین پژوهی       محتوای کتب درسی کاربردی نیست / انتقاد از وضعیت معلمان حق التحریر       شهید سلیمانی میراث‌دار قرن‌ها پیروزی تمدن ایرانی       از مکتب خمینی تا مکتب سلیمانی       توسعه پایدار در گرو یادگیری و جهش علمی ست / دگرگونی چهره واقعی جامعه با تحول در یادگیری       دستور رئیس قوه قضائیه برای نظارت بر قیمت کالاها       شورای نگهبان زمینه لازم برای استفاده حداکثری از ظرفیت شوراها را پدید آورد       تبدیل "حاج قاسم ملی" به "حاج قاسم بین المللی" نتیجه رهبری آموزشی آیت الله خامنه ای است       اگر معامله قرن آپارتاید نیست، پس چیست؟        شورای نگهبان زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را فراهم کند/ انعقاد تفاهم نامه میان شورای عالی استانها و وزارت آموزش و پرورش       اقدام محققان کشور برای توسعه مرز فناوری بافت‌های زیستی       پاس طلایی جهانبخش برای نجات برایتون       چگونه قوی شدن سایه جنگ را از سر کشور بر می‌دارد؟      
 
آخرین اخبار  


اساتید و دانشگاه  

جدیدترین شماره دوفصلنامه علمی پژوهشی مطالعات قدرت نرم منتشر شد

جدیدترین شماره دوفصلنامه علمی پژوهشی مطالعات قدرت نرم منتشر شد

اولین همایش ملّی اربعین پژوهی

اولین همایش ملّی اربعین پژوهی

نخستین رویداد استارت‌آپی شتاب (قطعات خودرو، خدمات و صنایع وابسته)

نخستین رویداد استارت‌آپی شتاب (قطعات خودرو، خدمات و صنایع وابسته)

پیامد مهم شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی؛ ارتقا و خوانش مجدد هویت انقلابی، ملی و ایرانی اسلامی است

پیامد مهم شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی؛ ارتقا و خوانش مجدد هویت انقلابی، ملی و ایرانی اسلامی است

شهید سپهبد سلیمانی؛ تجسم حقیقی عملگرایی و مخاطب شناسی در اوج معنویت است

   شهید  سپهبد سلیمانی؛ تجسم  حقیقی عملگرایی  و مخاطب شناسی در اوج   معنویت  است

دومین نشست تخصصی بررسی قیام عمومی پسا تشییع شهید سلیمانی

دومین نشست تخصصی بررسی قیام عمومی پسا تشییع شهید سلیمانی

تلاش جبهه‌ پایداری برای ارائه لیست مشترک در انتخابات

تلاش جبهه‌ پایداری برای ارائه لیست مشترک در انتخابات


معرفی آثار اساتید  


 

1398/10/22 8:07:35 AM

نماینده یزد در شورای عالی استانها:

اجرای طرح مدیریت یكپارچه شهری پاسخ مناسبی به شرایط ویژه فعلی است 

غلامعلی سفید نماینده مردم یزد در شورای عالی استانها گفت: تصویب نهایی لایحه درآمد پایدار و اجرای مدیریت یکپارچه شهری حداقل در کلانشهرها پاسخ مناسبی به شرایط ویژه و بحرانی فعلی است.

اجرای طرح مدیریت یكپارچه شهری پاسخ مناسبی به شرایط ویژه فعلی است


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی استادنیوز، رئیس شورای اسلامی شهر یزد در جریان نشست کلانشهرهای شهرداران کشور ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید قاسم سلیمانی اظهار کرد: مردم یزد از خاک کویر، ارزشی خلق کردند که امروز تمام جهان به آن می‌بالد و جهانیان از آن بهره می‌برند.

غلامعلی سفید با تاکید بر اینکه اگر بخواهیم تمرکز گرایانه مشکلات فعلی را رفع کنیم، موفقیت‌ زیادی حاصل نخواهد شد، گفت: تصویب نهایی لایحه درآمد پایدار و اجرای مدیریت یکپارچه شهری حداقل در کلانشهرها پاسخ مناسبی به شرایط ویژه و بحرانی فعلی است.

وی با بیان اینکه موضوع مهاجرت برای شهرها مسئله مهمی است، ادامه داد: در شهر و استان یزد حدود ۱۰ درصد اتباع بیگانه حضور دارند و این بی برنامگی در مهاجرت، هرگونه برنامه‌ریزی شهری را مختل می‌کند. نمی‌توان این حجم مهاجرت را به ویژه در کلانشهرها روز به روز شاهد باشیم چراکه باید برنامه‌ریزی درستی انجام دهیم تا نتایجی که مد نظر است را در حوزه‌های مختلف به دست آوریم.

سفید با اشاره به اهمیت پرداختن به پیوستهای اجتماعی افزود: در این دوره از شورا تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم تا به مسائل فرهنگی، نشاط اجتماعی، توجه به درمان مشکلات کوچک شهر در کنار پروژه‌های بزرگ، احیای بافت تاریخی، توجه به معماری ملی و بومی توجه ویژه‌ای داشته باشیم و در این مسیر اقداماتی زیادی نیز صورت گرفته است.

رئیس شورای اسلامی شهر یزد گفت: در زمینه گردشگری نیز اقدامات ویژه‌ای انجام شده و مثلث گردشگری بین یزد، شیراز و اصفهان در حال تقویت است چراکه توجه به آن می‌تواند زمینه توسعه همه جانبه شهر را فراهم کند.

گفتنی است شهریزد در دی ماه میزبان یکصد و پنجمین نشست شهرداران کلانشهرهای کشور بود.
 
انتهای پیام///
سمیرا حسن
 


 

 
یادداشت  


گفتگو  


گزارش  


جراید   
www.ostandnews.ir   تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرگزاری استاد نیوز است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است . پایگاه خبری تحلیلی استاد نیوز