خانه یادداشت سیاسی بین الملل علم و فناوری حوزه و دانشگاه اجتماعی اقتصادی فرهنگ و هنر ورزشی
 
فلسفه تراشی مصطفی ملکیان برای جوکرهای ایرانی در شورش های خیابانی       ابداع نواری که نقش دستکش را ایفا می‌کند       پرداخت تسهیلات به ایثارگران سیل‌زده در سیستان و بلوچستان        تنها راه نجات، ادامه دادن راه شهیدان است       تاکید شهرداران کلانشهرهای کشور به همدلی و وحدت مردم ایران       ارتقای درجه شهرداری ها هرمزگان با ابلاغ وزارت کشور       قدرت آمریکا پوشالی و فراواقعی ست       تعطیلی لانه جاسوسی انگلیس و اخراج سفیر فاسدش در اسرع وقت       جزئیات جدید از دستگیری سفیر انگلستان       اعتراض شدید‌اللحن شورای راهبردی جنبش استادی ایران به شمخانی،ظریف و رحمانی فضلی       اجرای طرح مدیریت یكپارچه شهری پاسخ مناسبی به شرایط ویژه فعلی است       ارتقای فناوری‌ ایمنی خودروی‌های الکتریکی       دستور رهبر معظم انقلاب برای پیگیری کوتاهی‌ها یا تقصیرهای احتمالی       حاج اسماعیل بهترین بدیل حاج قاسم       جزئیات و علل شلیک پدافند به هواپیمای اوکراینی       درخواست 570 استاد دانشگاه برای پیوستن به نیروی قدس سپاه       سلطان قابوس درگذشت       سقوط هواپیمای مسافربری ناشی از خطای انسانی سیستم پدافندی بود       چهارمین جشنواره فجر تلاوت برگزار شد/ سعید عبدی رتبه نخست را کسب کرد       حاج قاسم ریشه در آسمان      
 
آخرین اخبار  


اساتید و دانشگاه  


معرفی آثار اساتید  


 

1398/10/13 10:13:55 AM

بیانیه سازمان بسیج مستضعفین در پی شهادت سپهبد قاسم سلیمانی 

در پی شهادت سپهبد بسیجی حاج قاسم سلیمانى توسط ایادى شیطان بزرگ، بیانیه سازمان بسیج مستضعفین منتشر شد.

بیانیه سازمان بسیج مستضعفین در پی شهادت سپهبد قاسم سلیمانی


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی استاد نیوز؛ در پی شهادت سپهبد بسیجی حاج قاسم سلیمانى توسط ایادى شیطان بزرگ،سازمان بسیج مستضعفین بیانیه تسلیتی صادر کرد. متن بیانیه سازمان بسیج مستضعفین به شرح زیر است

بسم الله الرحمن الرحیم

شهادت مظلومانه سپهبد بسیجی حاج قاسم سلیمانى فرمانده پیشرو و بى ادعاى نیروى قدس سپاه پاسدان،خبرى بود به ظاهر؛ تلخ و جانکاه ولکن در باطن؛ لطفى خفى و منتى جلى بود که حضرت ارباب بر مستضعفین عالم نهاد! به قول خمینى کبیر:بکُشید ما را! اسلام زنده تر خواهد شد! حادثه؛ شهادت مظلومانه حاج قاسم سلیمانی نبود!

حادثه؛ آن ابر تیره اى است که منتظر بارش بود تا سیل به راه اندازد و در انتظار جرقه اى از براى انفجارى بس بزرگ بود!آمریکا به خوبى مى داند در کشورى که امامش مى گوید: با رفتن یک خدمتگذار، خللى در سدّ آهنین ملت به وجود نخواهد آمد! قطعا با شهادت حاج قاسم به طریق اولىٰ خللى در عزم و اراده پولادین "رجالٌ صدقوا ما عاهدوا الله علیه"ایجاد نخواهد شد! ولکن این سکه، روى دیگرى نیز دارد! آسمان عراق بوى خون حسین(ع) گرفته است!

و آنکه از همه غم زده تر و بیمناک تر و دستپاچه تر و وحشت زده تر است؛ شخص ابلیس است!

شیطان بزرگ مى داند که خون به ناحق ریخته اصحاب سیدالشهداء هرچه عظیم تر باشد، تاریخ سازتر و ظلمت سوزتر خواهد بود!

از این لحظه حاج قاسم به آرزوى تمام عمرش رسیده و ابلیس اکبر در آستانه هزیمتى هولناک و تبدیل گشتن به عبرتى بزرگ براى تمام جباران تاریخ قرار گرفته است.

پس چه جاى ناراحتى؟! که براى ابلیس، دیرى است که دیگر دیر گشته! و جهان اسلام مملو از سلیمانى شده و اى بسا رقص سرمستانه ى اکنون ترامپ نیز از خوف پاسخ کوبنده و انتقام سختی باشد که در انتظار اوست!

گوشهاى ابلیس در لحظه شهادت فرزند حسین(ع) از همه بهتر مى شنید که منادى اى از عرش ندا در مى داد؛نصرٌ مِن الله و فتحٌ قریب! و بَشّر الصابرین!

نصرت الهى نزدیک گشته و بشارت باد بر صابرین که صباح الیوم؛ صباح النصر و الفتح!

سازمان بسیج مستضعفین ضمن عرض تسلیت به خاندان مکرم سلیمانى دریافت این مدال افتخار بى نظیر و خونین را به روح ظلمت شکن سپهبد بسیجی سلیمانى و ملت تاریخ ساز ایران تبریک عرض مى کند.

انتهای پیام///
منبع؛ تسنیم


 

 
یادداشت  


گفتگو  


گزارش  


جراید   
www.ostandnews.ir   تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرگزاری استاد نیوز است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است . پایگاه خبری تحلیلی استاد نیوز