خانه سیاسی بین الملل اقتصادی اجتماعی حوزه و دانشگاه علم و فناوری فرهنگ و هنر ورزشی یادداشت
 
رهبر معظم انقلاب: روز انتخابات روز احقاق حق مدنی ملت است       روحانی: در مسئله شهادت سردار سلیمانی، مردم یک کار اعجاب‌آور کردند       راهیابی ۲۵۰ اثر فاخر از مرحله استانی به کشوری در نخستین استارت‌آپ انتخاباتی       رقابتی‌ترین انتخابات       حضور ۳ تا ۷ نفر ناظر در هر شعبه اخذ رأی       جدیدترین شماره دوفصلنامه علمی پژوهشی مطالعات قدرت نرم منتشر شد       روحانی: انقلاب ایران برای تثبیت و استمرارش همواره به مردم متکی بوده است       اولین همایش ملّی اربعین پژوهی       محتوای کتب درسی کاربردی نیست / انتقاد از وضعیت معلمان حق التحریر       شهید سلیمانی میراث‌دار قرن‌ها پیروزی تمدن ایرانی       از مکتب خمینی تا مکتب سلیمانی       توسعه پایدار در گرو یادگیری و جهش علمی ست / دگرگونی چهره واقعی جامعه با تحول در یادگیری       دستور رئیس قوه قضائیه برای نظارت بر قیمت کالاها       شورای نگهبان زمینه لازم برای استفاده حداکثری از ظرفیت شوراها را پدید آورد       تبدیل "حاج قاسم ملی" به "حاج قاسم بین المللی" نتیجه رهبری آموزشی آیت الله خامنه ای است       اگر معامله قرن آپارتاید نیست، پس چیست؟        شورای نگهبان زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را فراهم کند/ انعقاد تفاهم نامه میان شورای عالی استانها و وزارت آموزش و پرورش       اقدام محققان کشور برای توسعه مرز فناوری بافت‌های زیستی       پاس طلایی جهانبخش برای نجات برایتون       چگونه قوی شدن سایه جنگ را از سر کشور بر می‌دارد؟      
 
آخرین اخبار  


اساتید و دانشگاه  

جدیدترین شماره دوفصلنامه علمی پژوهشی مطالعات قدرت نرم منتشر شد

جدیدترین شماره دوفصلنامه علمی پژوهشی مطالعات قدرت نرم منتشر شد

اولین همایش ملّی اربعین پژوهی

اولین همایش ملّی اربعین پژوهی

نخستین رویداد استارت‌آپی شتاب (قطعات خودرو، خدمات و صنایع وابسته)

نخستین رویداد استارت‌آپی شتاب (قطعات خودرو، خدمات و صنایع وابسته)

پیامد مهم شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی؛ ارتقا و خوانش مجدد هویت انقلابی، ملی و ایرانی اسلامی است

پیامد مهم شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی؛ ارتقا و خوانش مجدد هویت انقلابی، ملی و ایرانی اسلامی است

شهید سپهبد سلیمانی؛ تجسم حقیقی عملگرایی و مخاطب شناسی در اوج معنویت است

   شهید  سپهبد سلیمانی؛ تجسم  حقیقی عملگرایی  و مخاطب شناسی در اوج   معنویت  است

دومین نشست تخصصی بررسی قیام عمومی پسا تشییع شهید سلیمانی

دومین نشست تخصصی بررسی قیام عمومی پسا تشییع شهید سلیمانی

تلاش جبهه‌ پایداری برای ارائه لیست مشترک در انتخابات

تلاش جبهه‌ پایداری برای ارائه لیست مشترک در انتخابات


معرفی آثار اساتید  


 

1398/10/10 7:14:56 AM

نخستین استارت آپ انتخاباتی رونمایی شد 

جلیل دارا رییس بسیج اساتید تهران در جمع اساتید دانشگاه های تهران از رونمایی نخستین استارت آپ انتخابات خبر داد و افزود: در روز ملی بصیرت و در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی، از نخستین استارت آپ انتخابات رونمایی می شود تا با همراهی اساتید و جامعه دانشگاهی انتخاباتی پرشور را شاهد باشیم.

نخستین استارت آپ انتخاباتی رونمایی شد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی استادنیوز، گردهمایی اساتید بسیجی دانشگاه های تهران با حضور دکتر احمدتوکلی اقتصاددان و وزیراسبق رفاه و دکتر علیرضا زاکانی عضو هیئت علمی دانشگاه تهران در دانشکده ادبیات دانشگاه خوارزمی برگزار شد.

دارا با روایت ابعاد مختلف این استارت آپ گفت: نخستین استارت آپ انتخابات با هدف نوآفرینی در انتخابات مجلس شورای اسلامی و ترسیم استانداردهایی برای انتخاب نمایندگان طراحی شده و در تلاش است با جلب نظر اساتید دانشگاه ها از اقصی نقاط کشور در رویدادی رقابتی، مسیری شفاف برای این انتخابات ترسیم کند.

رییس بسیج اساتید تهران بزرگ با اشاره به کارکردهای این استارت اپ گفت: یکی از نخستین ثمرات این رویداد این است که راه های مختلف جلوگیری از ورود پولهای کثیف و غیرشفاف به چرخه انتخابات احصا و بررسی شده و متعاقب آن شفافیت بر روند تبلیغات و انتخابات حاکم می شود.

دارا که در جریان برگزاری همایش پاسداشت نه دی سخن می گفت افزود: علاوه بر این استارت آپ، از دو‌ اندیشکده «راهبردی امنیت غذایی» و «نفت و انرژی» که توسط کانون بسیج اساتید دانشگاه های تهران راه اندازی شده هم رونمایی شده که امیدواریم در آینده نزدیک بر امور کشور موثر باشند.

گفتنی ست آیین رونمایی از نخستین استارت آپ انتخابات با حضور دکتر احمدتوکلی اقتصاددان و در شامگاه نهم دی روز ملی بصیرت و میثاق با ولایت در جمع اساتید بسیجی دانشگاه های تهران برگزار شد.

انتهای خبر///


 

 
یادداشت  


گفتگو  


گزارش  


جراید   
www.ostandnews.ir   تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرگزاری استاد نیوز است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است . پایگاه خبری تحلیلی استاد نیوز