خانه سیاسی بین الملل اقتصادی اجتماعی حوزه و دانشگاه علم و فناوری فرهنگ و هنر ورزشی یادداشت
 
روحانی: در مسئله شهادت سردار سلیمانی، مردم یک کار اعجاب‌آور کردند       راهیابی ۲۵۰ اثر فاخر از مرحله استانی به کشوری در نخستین استارت‌آپ انتخاباتی       رقابتی‌ترین انتخابات       حضور ۳ تا ۷ نفر ناظر در هر شعبه اخذ رأی       جدیدترین شماره دوفصلنامه علمی پژوهشی مطالعات قدرت نرم منتشر شد       روحانی: انقلاب ایران برای تثبیت و استمرارش همواره به مردم متکی بوده است       اولین همایش ملّی اربعین پژوهی       محتوای کتب درسی کاربردی نیست / انتقاد از وضعیت معلمان حق التحریر       شهید سلیمانی میراث‌دار قرن‌ها پیروزی تمدن ایرانی       از مکتب خمینی تا مکتب سلیمانی       توسعه پایدار در گرو یادگیری و جهش علمی ست / دگرگونی چهره واقعی جامعه با تحول در یادگیری       دستور رئیس قوه قضائیه برای نظارت بر قیمت کالاها       شورای نگهبان زمینه لازم برای استفاده حداکثری از ظرفیت شوراها را پدید آورد       تبدیل "حاج قاسم ملی" به "حاج قاسم بین المللی" نتیجه رهبری آموزشی آیت الله خامنه ای است       اگر معامله قرن آپارتاید نیست، پس چیست؟        شورای نگهبان زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را فراهم کند/ انعقاد تفاهم نامه میان شورای عالی استانها و وزارت آموزش و پرورش       اقدام محققان کشور برای توسعه مرز فناوری بافت‌های زیستی       پاس طلایی جهانبخش برای نجات برایتون       چگونه قوی شدن سایه جنگ را از سر کشور بر می‌دارد؟       كمبود آب شرب در سیستان و بلوچستان باگذشت 20 روز از وقوع سیل      
 
آخرین اخبار  


اساتید و دانشگاه  

جدیدترین شماره دوفصلنامه علمی پژوهشی مطالعات قدرت نرم منتشر شد

جدیدترین شماره دوفصلنامه علمی پژوهشی مطالعات قدرت نرم منتشر شد

اولین همایش ملّی اربعین پژوهی

اولین همایش ملّی اربعین پژوهی

نخستین رویداد استارت‌آپی شتاب (قطعات خودرو، خدمات و صنایع وابسته)

نخستین رویداد استارت‌آپی شتاب (قطعات خودرو، خدمات و صنایع وابسته)

پیامد مهم شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی؛ ارتقا و خوانش مجدد هویت انقلابی، ملی و ایرانی اسلامی است

پیامد مهم شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی؛ ارتقا و خوانش مجدد هویت انقلابی، ملی و ایرانی اسلامی است

شهید سپهبد سلیمانی؛ تجسم حقیقی عملگرایی و مخاطب شناسی در اوج معنویت است

   شهید  سپهبد سلیمانی؛ تجسم  حقیقی عملگرایی  و مخاطب شناسی در اوج   معنویت  است

دومین نشست تخصصی بررسی قیام عمومی پسا تشییع شهید سلیمانی

دومین نشست تخصصی بررسی قیام عمومی پسا تشییع شهید سلیمانی

تلاش جبهه‌ پایداری برای ارائه لیست مشترک در انتخابات

تلاش جبهه‌ پایداری برای ارائه لیست مشترک در انتخابات


معرفی آثار اساتید  


 

1398/10/01 7:13:30 AM

پژوهش و آسیب شناسی نیاز امروز مدیریت شهری ست 

کمال مرادی سرپرست مرکز آموزش و پژوهش شورای عالی استان‌ها از برگزاری نخستین نشست مراکز پژوهشی شهرداری‌ها و شوراهای اسلامی شهرهای مراکز استان‌ها و شهرهای بالای 200 هزار نفر جمعیت، در تهران خبر داد و افزود: پژوهش، مطالعه و آسیب شناسی مسائل شهری نیاز امروز مدیریت شهری و اداری کشور است.

پژوهش و آسیب شناسی نیاز امروز مدیریت شهری ست


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی استادنیوز، با تلاش مرکز آموزش و پژوهش شورای عالی استان‌ها و به میزبانی مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهری و روستایی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های وزارت کشور این رویداد پژوهشی برای نخستین بار اجرا می شود.

 کمال مرادی بابیان اینکه اساس و بنیان فعالیت‌های اجرایی در دنیا، مطالعه و پژوهش است اظهار داشت: امروز مدیریت شهری بیش از گذشته نیازمند انجام مطالعه، تحقیق و همچنین آسیب‌شناسی  مسائل مدیریت شهری است. مراکز پژوهشی در شوراها و شهرداری‌ها با انجام مطالعات کارشناسی، مبتنی بر نیازها و مطالبات مردم باری از دوش شوراها و شهرداری‌ها بردارد.

 سرپرست مرکز آموزش و پژوهش شورای عالی استان‌ها با اشاره به این مطلب که اساس کار مراکز پژوهشی شوراها و شهرداری‌ها باید برای مردم باشد گفت: راهبرد مرکز آموزش و پژوهش شورای عالی استان‌ها این است که اولاً از انجام پژوهش‌های موازی خودداری شود و ثانیاً این مرکز با استفاده از ظرفیت‌های خود مرجعی برای تبادل اطلاعات و انتقال تجارب شوراها و شهرداری‌های سراسر کشور باشد. امیدواریم با دستیابی به نگاه و هدف مشترک بتوانیم به نتایج مطلوبی همچون تشکیل ساختار قوی و منسجم در بخش‌های نیروی انسانی متخصص و همچنین بودجه باهدف انجام مطالعات کاربردی برسیم.

گفتنی است در خلال این نشست مدیران پژوهشی  شوراها و شهرداری‌های  مراکز استان‌ها و بالای 200 هزار نفر جمعیت به بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود پرداختند.
 
انتهای خبر///


 

 
یادداشت  


گفتگو  


گزارش  


جراید   
www.ostandnews.ir   تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرگزاری استاد نیوز است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است . پایگاه خبری تحلیلی استاد نیوز