خانه یادداشت سیاسی بین الملل علم و فناوری حوزه و دانشگاه اجتماعی اقتصادی فرهنگ و هنر ورزشی
 
ظریف با دولت و ملت ترکیه ابراز همدردی کرد       پتروپارس به تنهایی فاز ۱۱ پارس جنوبی را تکمیل می‌کند       اینجا را ترک نمی‌کنیم تا شرایط ‌بهتر از قبل شود        عراقی‌ها آماده جانفشانی برای دفاع از حاکمیت کشورند        هیچ قدرتی بالاتر از حضور، ایستادگی، فداکاری و اتحاد مردم نداریم        ناگفته‌های یک کارگردان تئاتر از تهدیدات گروه فشار       گزارشی از حمله گاندو به مردم نداشتیم / برای سرریز سد هشدار داده بودیم       حالا نوبت روشنفکران است تا به نتایج رفراندوم ایرانِ پسا ترور پایبند باشند       شهادت سردار سلیمانی نقطه عطفی در تاریخ ایران و منطقه است       مردم نقش مهمی در تکوین دولت و ملت دارند       پیام رفراندوم ایرانیان را بگیرید و به پنهان کاری ها درباره پالرمو خاتمه دهید       ایستادگی ملت ایران آمریکا را عصبانی کرده است       پدافند ‌فرهنگی‌مان را بازسازی‌کنیم        استان سیستان و بلوچستان نیازمند یک بازنگری جدی و توجه ویژه است       مستند «آیت‌الله»       نقدی بر نگاه رییس جمهور به اثر روابط خارجی بر اقتصاد       مردم نشان دادند انقلاب زنده است / قدرت ملت ایران تهدید دشمن را از بین برد / تشییع باشکوه سردار قهرمان توطئه چهل ساله دشمن را نقش برآب کرد       تشییع پیکر سردار سلیمانی نمادی از مشروعیت نظام اسلامی ست       در خواست سیستانی ها از رییس جمهور برای بهسازی جاده های خطرساز       جواب قاطع فوتبال ایران به حکم ناعادلانه AFC      
 
آخرین اخبار  


اساتید و دانشگاه  


معرفی آثار اساتید  


 

1398/09/17 2:27:22 PM

نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه تهران:

شاهد یک نشست کاملا دانشجویی با حضور رئیس قوه قضائیه بودیم 

علی طلوعی گفت: نسبت به آنچه که سایر روسای قوا برای دیدارهای خود تمهید می‌کنند، دیدار رئیس قوه قضاییه به ساده‌ترین شیوه‌ای که می‌شد در دانشگاه برگزار شد و کاملا یک نشست دانشجویی بود.

شاهد یک نشست کاملا دانشجویی با حضور رئیس قوه قضائیه بودیم


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی استاد نیوز؛ علی طلوعی نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه تهران در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به حضور آیت الله رئیسی رئیس قوه قضاییه در دانشگاه تهران و در روز دانشجو بیان کرد: فکر می‌کنم دیدار روز گذشته یکی از بهترین دیدارهای ممکن بود که می‌شد رقم زد و یکی از عوامل مهم آن این بود که آقای رئیسی این اعتماد را به یک تشکل دانشجویی کردند و برنامه را به یک تشکل دانشجویی سپردند تا به جای اینکه یک برنامه حاکمیتی را شاهد باشیم، یک برنامه کاملا دانشجویی را برگزار کنیم و به لطف خدا فوق العاده بود.

نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه تهران با بیان اینکه خللی در روند آموزشی دانشکده وارد نشد، گفت: هر کسی که دانشجو بود و کارت دانشجویی داشت بدون ذره‌ای مزاحمت می‌توانست وارد ساختمان دانشکده و مکان‌های مختلف آن شود.

 نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه تهران بیان کرد: دانشجویان برای ورود به سالن هیچ مشکلی نداشتند؛ البته طبیعتا حضور رئیس قوه اقتضائاتی دارد و فکر می‌کنم اگر کسی متوجه این اقتضائات شود با برخی از مسائل راحت‌تر کنار می‌آید؛ اما نسبت به آنچه که سایر روسای قوا برای دیدارهای خود تمهید می‌کنند، فکر می‌کنم دیدار رئیس قوه قضاییه به ساده‌ترین شیوه‌ای که می‌شد برگزار شود، برگزار شد.

وی در ادامه و در خصوص افرادی که در دیدار با رئیس دستگاه قضایی سخنرانی کردند، گفت: افرادی که انتقاد داشتند نیز به بیان انتقادات خود پرداختند.

طلوعی گفت: حتی تجمعات محدودی هم در بیرون از محل سخنرانی رئیس قوه قضاییه در اعتراض به مسائل غیر از نشست برگزار شده و برخی مسائل کشور صورت گرفت. این دست از تجمعات همواره در دانشگاه وجود دارد و کسی نیز کاری به آن‌ها نداشت و شعارهای خود را مطرح کردند.

انتهای خبر///
منبع؛ مهر


 

 
یادداشت  


گفتگو  


گزارش  


جراید   
www.ostandnews.ir   تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرگزاری استاد نیوز است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است . پایگاه خبری تحلیلی استاد نیوز