خانه سیاسی بین الملل اقتصادی اجتماعی حوزه و دانشگاه علم و فناوری فرهنگ و هنر ورزشی یادداشت
 
شکست سیاست دشمن، نتیجه بصیرت دینی و مهارت ملّی ایرانیان است       خدا قوت مهندس بسیجی! آزادی ۲۵۷۴ زندانی بایکوت شدنی نیست!       ۸۲۳ کانون جنبش استادی از عملکرد بسیج مستضعفین تقدیر کردند       فعالیت ۴۰۰ گروه جهادی در امر به معروف و نهی از منکر       کاهش ابتلا به کرونا از طریق گوشی‌ پزشکی دیجیتال ایرانی       قیمت‌های میلیونی و میلیاردی از کجا آمد؟ از مسیر غلط گذشته برگردیم؛ راهبرد درست: «اقتصاد قوی»        رهبر انقلاب: جمهوری اسلامی از هیچ کوششی برای حمایت از مردم فلسطین دریغ نمی‌کند       آقای خوئینی‌ها! آدرس غلط ندهید       هجدهمین شماره نشریه تحلیلی بصائر منتشر شد       نامه استادان و نخبگان ایران به مردم ستمدیده آمریکا رونمایی شد       پاسخ ۲۲۰۰ استاد دانشگاه به پروژه‌ی مصونیت خواص مقابل قانون       تامین «امنیت ملی و اقتصادی» با تولید ۱۰۰میلیون تن محصول پتروشیمی       قالیباف:‌ همه منتخبان تهران برای دوری از سیاسی بازی هم‌قسم شده‌اند       محکومیت 34 نفر از اخلالگران بازار خودرو، سکه و ارز و 2 حکم اعدام       تیر عدم رعایت ایمنی بر قلب اماکن تاریخی و میراث فرهنگی       اجرای طرح ترافیک بعد از عید فطر قطعی است       آخرین فرصت ایفای تعهدات ارزی صادارتی سال ۱۳۹۸ اعلام شد        استاندار تهران : ۸۸ درصد مبتلایان کرونا در پایتخت بهبود یافتند       روحانی: سیاست اصولی ایران تقویت همکاری‌های همه جانبه با عراق است       کرونا فعلا داروی اختصاصی ندارد      
 
آخرین اخبار  

شکست سیاست دشمن، نتیجه بصیرت دینی و مهارت ملّی ایرانیان است

خدا قوت مهندس بسیجی! آزادی ۲۵۷۴ زندانی بایکوت شدنی نیست!

۸۲۳ کانون جنبش استادی از عملکرد بسیج مستضعفین تقدیر کردند

فعالیت ۴۰۰ گروه جهادی در امر به معروف و نهی از منکر

کاهش ابتلا به کرونا از طریق گوشی‌ پزشکی دیجیتال ایرانی

قیمت‌های میلیونی و میلیاردی از کجا آمد؟ از مسیر غلط گذشته برگردیم؛ راهبرد درست: «اقتصاد قوی»

رهبر انقلاب: جمهوری اسلامی از هیچ کوششی برای حمایت از مردم فلسطین دریغ نمی‌کند


اساتید و دانشگاه  


معرفی آثار اساتید  


 

1398/09/16 10:11:27 AM

ویلموتس بیشتر از ۷۵۰ هزار دلار غرامت می‌خواهد 

فدراسیون فوتبال ایران تبدیل به تناقض بازار شده. هر کس درباره غرامت و رقم قرارداد ویلموتس، یک حرف می‌زند.

ویلموتس بیشتر از ۷۵۰ هزار دلار غرامت می‌خواهد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی استادنیوز، سرویس ورزشی؛ روز چهارشنبه گذشته، قاضی زاده‌هاشمی نماینده مجلس فاش کرد ایران برای فسخ قرارداد ویلموتس باید ۲ تا ۳ میلیون یورو به او بدهد. این نماینده مجلس که کاملاً پیدا بود در فراکسیون ورزش به طور کامل ریز اتفاقات را درآورده، فاش کرد ویلموتس پای این خواسته ایستاده. ساعتی بعد، فدراسیون فوتبال بیانیه داد که «هیچی به او غرامت نمی‌دهیم و تکذیب می‌کنیم.» چند ساعت بعد ویلموتس جوابیه داد که «توافقی نکردیم و پرونده را به وکلایم سپردم.» ۲۴ ساعت بعد علوی سخنگوی فدراسیون مصاحبه کرد که «غرامت می‌دهیم ولی کم.» دوباره ۲۴ ساعت بعد مهدی تاج مصاحبه کرد که «هیچی غرامت نمی‌دهیم.» رئیس فدراسیون دقایقی بعد حرف خودش را تکذیب کرد و گفت: «ویلموتس حق داشته فسخ کند، چون پولش را دیر داده‌اند.»

اگر حداقل دو جمله آخر تاج را کنار هم قرار دهید کاملاً پیداست با تکذیب خود، فاش می‌کند باید به ویلموتس غرامت بدهند. طبق اعلام خود رئیس، در یکی از بند‌های قرارداد ذکر شده اگر طرفین به هر دلیلی موجه فسخ کنند، باید طرف مقابل سه ماه دستمزد قرارداد را به عنوان خسارت بپردازد. به زبان ساده‌‎تر، چون به اعتراف مهدی تاج، ویلموتس به خاطر ۷ روز دیرکرد فدراسیون در پرداخت دستمزد یک طرفه فسخ کرده، بنابراین محق است و فدراسیون موظف است ۳ ماه دستمزد او و دستیارانش را به عنوان غرامت بپردازد.

حالا می‌توانیم یک حساب و کتاب ساده کنیم. اگر قرارداد را نه سه میلیون یورو که به زعم نزدیکان ویلموتس سه میلیون دلار برای هر سال بدانیم، سه ماه دستمزد این مربی و دستیارانش می‌شود ۷۵۰ هزار دلار، بنابراین فدراسیون فوتبال باید حداقل ۷۵۰ هزار دلار به این مربی غرامت بدهد مگر اینکه ویلموتس دلایل دیگری برای دریافت غرامت بیشتر داشته باشد. فدراسیون فوتبال در این زمینه شفاف‌سازی نمی‌کند. مهدی تاج روز گذشته در مصاحبه خود سه بار حرفش را در این زمینه عوض کرد. هر بار یک حرف زد و در نهایت، درست در لحظاتی که از او سؤال شد آیا برانکو نفر بعدی نیمکت است؟ جواب داد: «هنوز مشکل با ویلموتس حل نشده و نمی‌خواهیم بهانه‌ای به ویلموتس و وکلایش بدهیم.»

اگر تاج ویلموتس را محق می‌داند، بنابراین مشکلی با پرداخت سه ماه دستمزد به او و دستیارانش طبق قرارداد ندارد، بنابراین خواسته مربی بلژیکی بالاتر از این حرف‌هاست که او از واژه «مشکل» استفاده می‌کند. حتماً ویلموتس مشکلی درست کرده و پول درشت‌تری می‌خواهد، مثلاً همان ۲ تا ۳ میلیون یورو را که هنوز فسخ رسمی نشده است. این هم خود بحثی است که دیروز تاج درباره اش دچار تناقض شد. مثلاً در اواسط حرف‌های خود از فسخ قرارداد با این مربی خبر داد ولی در بخش دیگری گفت هنوز مشکل حل نشده است!

به نظر می‌رسد سیاست «ما شفافیم ولی هیچی نمی‌گیم» در فدراسیون فوتبال همچنان جریان دارد. رئیس فدراسیون فوتبال دیروز مدام می‌گفت آمده تا حرف بزند و شفاف‌سازی کند ولی در نهایت اینقدر حرف متناقض زد که کسی نفهمید ویلموتس چقدر گرفته، چقدر می‌گیرد، برانکو چقدر می‌خواهد و کی می‌آید؟

انتهای خبر///
منبع؛ خبر ورزشی


 

 
یادداشت  


گفتگو  


گزارش  


جراید   
www.ostandnews.ir   تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرگزاری استاد نیوز است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است . پایگاه خبری تحلیلی استاد نیوز