خانه یادداشت سیاسی بین الملل علم و فناوری حوزه و دانشگاه اجتماعی اقتصادی فرهنگ و هنر ورزشی
 
حمایت شورای شهر از استارت آپها و سرمایه گذاری در هوشمندسازی شهر/ استارت آپها در هوشمندسازی شهر فعال شوند / شفافیت و عدم مرکز گرایی سرمایه گذار را ترغیب می کند / تهران، بهشت سرمایه گذاران       خسارت های سیل تامین می شود؟        افزایش نقدینگی در سایه نظام بانکی معیوب       فرار مغزها مانعی برای توسعه کشور       طرح ریجستری بازار موبایل را به رکود برد؟       جلب سرمایه گذاری راهکار جایگزین شهرفروشی / لزوم انتقال تجربیات موفق منطقه17به سایر مناطق       دانشگاه علامه طباطبایی «اقتصاد سیاسی ایران در دهه پنجم انقلاب» بررسی می‌کند       ایرانی‌ها قادر خواهند بود موجودیت آمریکا در فضا را به خطر بیاندازند       تحمیل هزینه و رواج فیلترشکن نتیجه فیلترینگ تلگرام/ فیلترینگ بی تأثیر تلگرام       خوزستان به مدیرکاربلد و بومی نیاز دارد       دولت از صندوق ذخیره ارزی برای جبران خسارات لرستان برداشت کند / سوء مدیریت، بحران دائمی لرستان       تحولات اجتماعی و تغییر سبک زندگی جوامع عربی نشأت گرفته از قهرمان پروری داستانهای عربی ست        سنجری، آشتی دهنده سنت گراها و تجددگراها / 45سال زندگی عاشقانه، آخرین قطعه موسیقی سنجری / رونمایی از چاپ جدید کتاب افق بیکران        نظارت صحیح شوراها بر اجرای پیشنهادهای کاربردی نقش موثری در پیشگیری کاهش صدمات بحرانها دارد / نقش شوراها در کاهش خسارات بلایای طبیعی       دلاری که میل به کاهش ندارد       نشست «علم دینی؛ در کشاکش قرائت ها» برگزار می شود       تخصیص 452 میلیارد تومان به بخش کشاورزی مناطق سیل زده/ جبران خسارات مادی سیل شیراز رو به پایان است/ کشور باید با مالیات اداره شود نه با فروش نفت       «همایش نظریه علم اسلامی و کاربست آن در نظام آموزش و پرورش» برگزار می‌شود       نشست «تاملی درباره ایران:دیباچه‌ای بر نظریه انحطاط» برگزار می‌شود       در مدیریت بحران با تجربه هستیم/ مرگ70 هموطن و تخریب 37هزارواحد مسکونی در سیل فروردین ماه/ احیای دریاچه ارومیه از برکات سیل بود      
 
آخرین اخبار  

حمایت شورای شهر از استارت آپها و سرمایه گذاری در هوشمندسازی شهر/ استارت آپها در هوشمندسازی شهر فعال شوند / شفافیت و عدم مرکز گرایی سرمایه گذار را ترغیب می کند / تهران، بهشت سرمایه گذاران

خسارت های سیل تامین می شود؟

افزایش نقدینگی در سایه نظام بانکی معیوب

فرار مغزها مانعی برای توسعه کشور

طرح ریجستری بازار موبایل را به رکود برد؟

جلب سرمایه گذاری راهکار جایگزین شهرفروشی / لزوم انتقال تجربیات موفق منطقه17به سایر مناطق

دانشگاه علامه طباطبایی «اقتصاد سیاسی ایران در دهه پنجم انقلاب» بررسی می‌کند


اساتید و دانشگاه  


معرفی آثار اساتید  


 

1397/09/10 12:34:02 AM

ادامه بارش ها تا دوشنبه در برخی نقاط کشور 

مدیرکل پایش سازمان هواشناسی گفت: بارندگی های پراکنده تا روز دوشنبه در غرب ، شمال غرب ، سواحل خزر و شمال شرق کشور ادامه دارد.

ادامه بارش ها تا دوشنبه در برخی نقاط کشور


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی استادنیوز؛ مسعود حقیقت افزود: با توجه به ورود سامانه بارشی که از دیروز وارد کشور شد طی دیروز و دیشب پیرانشهر، ارومیه ، سردشت، مریوان، مهاباد، روانسر، ماکو، بانه، قصر شیرین، سروآباد، کرند غرب، خوی، سلماس، آستارا و سر پل ذهاب بارش های خوبی گزارش شده است.
وی اظهار داشت: امروز این سامانه بارشی همچنان در شمال غرب، غرب، غرب سواحل خزر، دامنه های غربی البرز فعال است و بارش باران و وزش باد را به همراه دارد.
حقیقت ادامه داد: یکشنبه در شمال غرب ، غرب ، سواخل خزر ، شمال شرق و دامنه های جنوبی البرز نیز بارش باران پراکنده خواهیم داشت.
وی گفت: دوشنبه بارش ها در سواحل خزر و خراسان شمالی بیشتر به شکل پراکنده خواهد بود و انتظار می رود در مناطق مرتفع غرب، شمال غرب و البرز بارش به شکل برف باشد.
حقیقت تاکید کرد: توصیه می شود کشاورزان و دامداران این مناطق از رفتن به ارتفاعات خودداری کنند و گلخانه داران نسبت به تامین سوخت اقدام کنند.
وضعیت هوای تهران / گرمترین و سردترین نقاط کشور
مدیر کل پایش سازمان هواشناسی افزود: امروز و فردا در تهران انتظار بارش های پراکنده را به ویژه در ارتفاعات داریم ، بیشینه دمای دیروز پایتخت 16 درجه بود و امروز نیز به 17 درجه سانتی گراد خواهد رسید ، کمینه دمای امروز صبح تهران نیز 9 درجه بود.
حقیقت گفت: راسک، عسلویه و میناب با 33 درجه و کوهرنگ در استان چهار محال و بختیاری با منفی 3 به ترتیب گرمترین و سردترین نقاط کشور در 24 ساعت گذشته بودند.
انتهای خبر///
 
منبع؛ ایرنا
 


 

 
یادداشت  


گفتگو  


گزارش  


جراید   
www.ostandnews.ir   تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرگزاری استاد نیوز است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است . پایگاه خبری تحلیلی استاد نیوز