خانه یادداشت سیاسی بین الملل علم و فناوری حوزه و دانشگاه اجتماعی اقتصادی فرهنگ و هنر ورزشی
 
با همه توان در برابر تحریم‌ها و تهدید‌ها ایستاده‎‌ایم       اعاده اموال نامشروع با اولویت پرونده ثروتمندان        ادعاهای کمیته چهارجانبه عربستان،امارات، انگلیس و آمریکا علیه ایران       اگراروپا اقدامی نکند گام دوم را قاطعانه آغاز می‌کنیم/ مذاکرات با مقام فرانسوی قدری متفاوت بود       نشر الکترونیک در آستانه صادرات به کشورهای همسایه/ آیا نشر سنتی ایران بالاخره پوست‌اندازی می‌کند؟        دادستان تهران: دادسرای متمرکز ویژه امور اقتصادی تشکیل می‌شود       نوبخت: دولت بنای حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی را ندارد        جدول رده‌بندی لیگ ملت‌های والیبال در پایان هفته چهارم/ برزیل جای ایران را در صدر گرفت        دریادار خانزادی: ‌ساقط کردن پهپاد آمریکایی جوابی دندان شکن و قابل تکرار است        نامه مجلس به رهبر انقلاب برای استفاده از صندوق توسعه جهت تقویت پالایشگاه‌ها        مالیات حباب سکه را از بین می برد؟       رقابت شدید برای ورود به مدارس غیر انتفاعی       والیبالیست‌ها و سفری تاریخی به شیکاگو        توقف فعالیت نمایندگی‌های اطلاع‌رسانی گردشگری ایران        در کشور‌های کمتر توسعه یافته از هر ۵ کودک یک کودک کار می‌کند        وصول بیش از ۱۰ هزار میلیاردی از معوقات بانکی        حفظ واحدهای تولیدی موجود، اولویت اصلی وزارت صمت        آمریکا و دارودسته‌اش بدانند ایران تسلیم نمی‌شود        رویکرد دستگاه قضا را در جهت حفظ حقوق عامه تغییر می‌دهیم       دهمرده: دولت در زمینه برجام از حالت انفعال خارج شود      
 
آخرین اخبار  

با همه توان در برابر تحریم‌ها و تهدید‌ها ایستاده‎‌ایم

اعاده اموال نامشروع با اولویت پرونده ثروتمندان

ادعاهای کمیته چهارجانبه عربستان،امارات، انگلیس و آمریکا علیه ایران

اگراروپا اقدامی نکند گام دوم را قاطعانه آغاز می‌کنیم/ مذاکرات با مقام فرانسوی قدری متفاوت بود

نشر الکترونیک در آستانه صادرات به کشورهای همسایه/ آیا نشر سنتی ایران بالاخره پوست‌اندازی می‌کند؟

دادستان تهران: دادسرای متمرکز ویژه امور اقتصادی تشکیل می‌شود

نوبخت: دولت بنای حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی را ندارد


اساتید و دانشگاه  

تجلیل از 14 استاد تراز انقلاب اسلامی

تجلیل از 14 استاد تراز انقلاب اسلامی

سرلشکر موسوی از دانشگاه پدافند هوایی ارتش بازدید کرد

سرلشکر موسوی از دانشگاه پدافند هوایی ارتش بازدید کرد

انتصاب معاون اداری و پشتیبانی نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها

انتصاب معاون اداری و پشتیبانی نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها

نقش مهم اندیشه ورزان در حفظ تفکر و آرمان انقلاب اسلامی

نقش مهم اندیشه ورزان در حفظ تفکر و آرمان انقلاب اسلامی

تسلط بر متون و نظریه‌پردازی؛ لازمه نگارش تاریخ فلسفه اسلامی/ همچنان در دانشگاه‌ها منابع جعلی تدریس می‌شود

تسلط بر متون و نظریه‌پردازی؛ لازمه نگارش تاریخ فلسفه اسلامی/ همچنان در دانشگاه‌ها منابع جعلی تدریس می‌شود

روز قدس یادآور جراحت‌های ملت فلسطین و بازگوکننده توطئه‌های بین‌المللی علیه امت اسلامی است

روز قدس یادآور جراحت‌های ملت فلسطین و بازگوکننده توطئه‌های بین‌المللی علیه امت اسلامی است

دانشجویان حاضر به پرداخت هزینه حضور در فعالیت‌های سیاسی نیستند

دانشجویان حاضر به پرداخت هزینه حضور در فعالیت‌های سیاسی نیستند


معرفی آثار اساتید  


 

1398/03/20 3:48:48 AM

بادامچیان: مقاومت تنها راه باقی‌مانده در برابر شرارت دشمنان است 

دبیرکل حزب موتلفه با بیان اینکه مقاومت به عنوان تنها راه باقی مانده در برابر شرارت دشمنان اسلام است، گفت: اطمینان داریم استمرار مبارزه و مقاومت در برابر آمریکا آنها را وادار به عقب نشینی می‌کند.

بادامچیان: مقاومت تنها راه باقی‌مانده در برابر شرارت دشمنان است


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی استادنیوز،  اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی در پایان نشست دبیران این حزب، گفت: رژیم اشغالگر قدس زیر چکش ضربه حماس و حزب‌الله و رزمندگان اسلام در سوریه قرار دارد، دست از پا خطا کند، آنچنان ضربه‌ای خواهد خورد که در تاریخ نبردهای اعراب و اسرائیل نظیری برای آن نخواهد بود.

وی با اشاره به اظهارات جدید مکرون در کنفرانس مشترک خبری با ترامپ گفت: فرانسه از اول نقش پلیس بد را ایفا می‌کرد و هنوز در این نقش باقی‌مانده است، هم‌صدایی او با ترامپ در نقض برجام و حتی فراتر از آن نباید برای ما قابل تحمل باشد.
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی افزود: مکرون گفته تا 2050 ابزاری در اختیار داریم و می‌خواهیم فراتر برویم. فعالیت‌های منطقه‌ای ایران را مهار و موشک‌های بالستیک ایران را کاهش بدهیم، از این اظهارات معلوم می‌شود که اروپایی‌ها در رقابت با آمریکا برای نقض برجام هستند، ما جداً از وزیر خارجه کشورمان می‌خواهیم سفیر فرانسه را به دلیل این مواضع مداخله‌جویانه و نقض آشکار برجام از تهران اخراج کند، شکست مکرون در انتخابات اخیر از جبهه ملی فرانسه او را در موقعیتی ضعیف قرار داده است.

بادامچیان با اشاره به علت استعفای وزیر آموزش و پرورش، اظهار داشت: برخی می‌خواهند وزارت آموزش و پرورش را به سمت کارهای حزبی ببرند. استعفای وی ناشی از فشارهایی است که برای سیاسی کردن نقش آموزش و پرورش در جامعه و کشاندن آن به بازی های جناحی است.

وی افزود: هر هفته مقابل ساختمان وزارت آموزش و پرورش تحصن و تجمعی اعتراضی برقرار است. فرهنگیان درمورد پاداش بازنشستگان سال 97، اضافه کاری و حق التدریس  و نیز رتبه بندی معلمان و نحوه افزایش حقوق های سال 98 مطالباتی دارند که از سوی دولت، بی پاسخ مانده است. به نظر می‌رسد آقای نوبخت با آقای بطحایی در پاسخ به این مطالبات برحق، همراهی نکرده است. امیدواریم با وزیر بعدی، این همکاری صورت گیرد و مطالبات فرهنگیان   بی پاسخ نماند.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی در ادامه با اشاره به تحولات سودان گفت: ما نسبت به کشتار مردم در خیابان ها توسط نظامیان نگران هستیم. سودان یک ضلع از اضلاع ائتلاف با آل سعود و در کشتار مردم یمن بوده است. به گلوله بستن مردم در خیابان‌ها آن هم پس از اجلاس مکه نشان از تصمیمات نادرست در این اجلاس بوده است. نظامیان در سودان باید به رأی مردم احترام بگذارند و حکومت را به مردم واگذار کنند و خود به پادگان ها برگردند.

بادامچیان در بخش دیگری از سخنان خود به شهادت مظلومانه حجت الاسلام محمد خرسند عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی و امام جمعه فقید کازرون اشاره کرد و اظهار داشت: تجلیل باشکوه مردم کازرون در مراسم تشییع پیکر وی نشان دهنده عمق ارتباط او با اقشار مختلف جامعه و مردمی بودن این شخصیت کم نظیر بود. شهید خرسند، شهید شب قدر است و در صف اول مقابله با منحرفین و منافقین و اهل فتنه قرار داشت. بزرگداشت او، پاسداشت روحانیت انقلابی و تکریم مجاهدت های خالصانه برای پیشبرد انقلاب اسلامی است.

وی با تجلیل از خانواده او گفت: همسر و فرزندان او مثل کوه در برابر این مصیبت ایستادند و امتحان پس دادند و خداوند را به خاطر پوشاندن ردای شهادت بر پیکر شهید خرسند شاکرند.

بادامچیان افزود: از قرار اطلاع، او می خواست پس از ایام ماه مبارک رمضان، برای دفاع از حرم حضرت مطهر زینب(س) راهی سوریه شود. او تشنه شهادت بود. ما اطمینان داریم او و خانواده اش خرسند از پاداش عمری مجاهدت در راه اسلام، یعنی شهادت در شب قدر هستند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به بیانیه های جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، جامعه روحانیت مبارز و اطلاعیه های مراجع عظام تقلید درمورد شهادت وی اظهار داشت: شهید خرسند یک چهره شناخته شده در بین علمای بلاد، ائمه جمعه و جماعات و بویژه مراجع عظام تقلید بود و جامعه روحانیت در سراسر کشور را متأثر کرد و در غم و اندوهی عمیق فرو برد.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود، بیانات رهبری را در دیدار اساتید دانشگاه، مراسم چهاردهم خرداد و سی امین سالگرد ارتحال امام (ره)، مراسم عید سعید فطر و دیدار مسئولین نظام مهم دانست و تأکید کرد: مقام معظم رهبری در بیانات خود رهبران عرب منطقه را نصیحت کردند تا به مواضع اسلام و قرآن بازگردند و از کشتار بی رحمانه مردم یمن و هم صدایی با رژیم اشغالگر قدس دست بردارند.

بادامچیان در پایان سخنانش اظهار داشت: «نه» به مذاکره با آمریکای جهانخوار محور سخنان معظم له بود که دستگاه دیپلماسی کشور باید به آن توجه کنند و سخن آخر، مقاومت و مقاومت و مقاومت به عنوان تنها راه باقی مانده در برابر شرارت دشمنان اسلام است. ما اطمینان داریم استمرار مبارزه و مقاومت در برابر آمریکا آنها را وادار به عقب نشینی می کند و پیروزی از آن ملت ایران است.
انتهای خبر///

منبع؛ تسنیم


 

 
یادداشت  


گفتگو  


گزارش  


جراید   
www.ostandnews.ir   تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرگزاری استاد نیوز است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است . پایگاه خبری تحلیلی استاد نیوز