⭕️ مسئول برگزاری اردوی راهیان نور جنوب کشور ویژه استادان بسیجی دانشگاهها در افتتاحیه دومین دوره از این اردوها مطرح کرد: ✅ ? دکتر جلیل دارا ضمن مقایسه دو مکتب اسلام و غرب، تکلیف امروز جامعه علمی و دلسوز کشور را دفاع جانانه از دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی دانست. ?  معاون فرهنگی […]

 

 

 

⭕️ مسئول برگزاری اردوی راهیان نور جنوب کشور ویژه استادان بسیجی دانشگاهها در افتتاحیه دومین دوره از این اردوها مطرح کرد:

? دکتر جلیل دارا ضمن مقایسه دو مکتب اسلام و غرب، تکلیف امروز جامعه علمی و دلسوز کشور را دفاع جانانه از دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی دانست.

?  معاون فرهنگی و اجتماعی  سازمان بسیج اساتید کشور محور مقابله با جنگ نرم را طبق فرمایش مقام معظم رهبری، دانشگاهها و بخصوص اساتید دانشگاهها که فرماندهان مقابله با جنگ نرم هستند، دانست و افزود:
سازمان بسیج اساتید دانشگاهها تمرکز فعالیت خود را بر کارویژه اصلی این سازمان یعنی علم و فناوری قرار داده است.

? وی همچنین اعلام کرد: تمرکز  طرح اعتلای سازمان بسیج اساتید کشور بر علم و فناوری و توسعه و پیشرفت قرار داده شده است.

? دکتر دارا همچنین مأموریت اصلی  اندیشکده‌های راهبردی در سازمان بسیج اساتید را  مسئله محوری و حل مسئله دانست و اعلام کرد:

سازمان بسیج اساتید هیچ محدودیتی در استفاده از اساتید دانشگاهها در #اندیشکده‌های_راهبردی ندارد و تمامی استادان وطن‌خواه و دلسوز کشور که دل در گرو اسلام عزیز و انقلاب شکوهمند اسلامی دارند، امکان فعالیت خواهند داشت.

? وی با یادآوری این نکته که اردوی راهیان نور اساتید بنام شهید مهدوی نامگذاری شده است یادآور شد:
بازدید استادان بسیجی از فنّاوری‌های علمی و اقتصادی کشور در استان استراتژیک بوشهر، باهدف تقویت روحیه خودباوری و ترویج این روحیه در فضای دانشگاهها انجام گرفته است.

?  معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان بسیج اساتید کشور در پایان از زحمات همه دست‌اندرکاران برگزاری این اردو و مسئولین دانشگاه خلیج‌فارس و بسیج اساتید استان بوشهر تشکر کرد و ابراز امیدواری کرد این برنامه در سالهای آتی با کمترین نقص و با بالاترین کیفیت ارائه شود.

 

بازدید کننده گرامی : شما هم اکنون این خبر را در شبکه خبری تحلیلی استادنیوز مشاهده میکنید

دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد