قانون‌شکنی و عدم التزام به فصل‌الخطاب یعنی رهبر معظم انقلاب هیچ کدام از این‌ها توجیه‌بردار نیست؛ چند روز منتهی به بزرگداشت ۹ دی اقدامات عده ای ثابت کرد که جبهه حق درست می‌گفت ، آن‌ها حق نداشتند در سال ۸۸ این گونه به کشور آسیب بزنند فتنه برپا کنند؛ و ما نباید اجازه دهیم این خسارت عظیم که هنوز بردوش احاد مردم سنگینی می کند تکرار شود .

به گزارش استادنیوز ,فرهاد پردخته در طی یادداشتی نوشت:

به نام خداوند لایق بندگی

قانون‌شکنی و عدم التزام به فصل‌الخطاب یعنی رهبر معظم انقلاب هیچ کدام از این‌ها توجیه‌بردار نیست؛ چند روز منتهی به بزرگداشت ۹ دی اقدامات عده ای ثابت کرد که جبهه حق درست می‌گفت ، آن‌ها حق نداشتند در سال ۸۸ این گونه به کشور آسیب بزنند فتنه برپا کنند؛ و ما نباید اجازه دهیم این خسارت عظیم که هنوز بردوش احاد مردم سنگینی می کند تکرار شود .

امروز به بهانه بحق مردم  ،شاهد فرصت طلبان ساختارشکن و برخی خائن هستیم که با کمک‌های خارجی و جنگ روانی به یک نزاع داخلی دامن می زنند تا مملکت را نا امن جلوه دهندتا به مقاصد شوم خود وآرزوی دیرینه دشمنان خارجی این نظام جامع عمل بپوشانند!

آن ها هنوز پیام ۹ دی حماسه باشکوه مردم و حضور الهی آن‌ها در صحنه را نفهمیده اند که همیشه تاریخ این سرزمین حماسه های انقلابی باقی خواهند ماند تا نظام بیمه دائم العمر داشته باشد.

امروز نیز قابل تأمل است که رهبر معظم ما با حلم و بردباری فضای کشور را با هدایت های فقیهانه روشن نگه داشته تا ما راه را گم نکنیم ولی آشوبگران انگار فراموش کرده اند که مجموع نظام ،برای برپایی جمهوری اسلامی شهید و کشته داده اند و خون بهای آن برای ما حفظ تمام و کمال این نظام است.

اما طراحان اصلی این بلوا ها بدانند که مردم فهیم ایران اسلامی می دانند که شما همیشه به دنبال جنگ داخلی بوده و مردم آگاه نیز نشان دادند بعد از ۹ دی کینه‌ها و اختلافات کاهش یافته و معاندین  هم لازم است وباید بدانند همواره این نظام به پشتوانه بسیج مردمی خود،خواستگاه آنها هیچ وقت نمی تواند به وجبهه مردمی جمهوری اسلامی ضربه ای وارد کند .

 

هیچ دلیل موجهی برای به آشوب کشیدن مملک و تبدیل آن به یک عراق یا افغانستان و یا سوریه دیگر معنی ومفهوم نداشته و ندارد، امروز  ظرفیت مردم و سیاسیون ما بیش از آن است که درک نکنند فرق بین خواسته بحق مردم وناحق دشمن چیست.

آشوبگران فرصت طلب تقویم این کشور را از جلوی چشم خود بردارند وبا طمعه به روزهای خاص آن چشم ندوزند؛ تا آن روزهای تاریخی هر سال فرا رسد که بتوانند فاتحه برای نظام مردم سالاری دینی بخوانند!

امروز دشمنان داخلی وخارجی نظام جمهوری اسلامی باید بفهمند که البته هیچ وقت سعی هم نکردند که بفهمند، ظرفیت و سطح بصیرت مردم ما آنقدر بالا رفته و این روزها و شب ها هم نشان  داده اند که راه ملت با ادعاهای بی پایه واساس فتنه‌گران آشوبگر خائن به وطن از هم جدا است.

باید همه هوشیار باشیم و مرز خود را از فتنه‌گران جدا نموده تا با موضع‌گیری با بصیرت جبهه حق را یاری کنیم. مرزبندی روبروی فتنه‌گران را ادامه خواهیم داد  تا تاریخ شیعه علیه شیعه تکرار نشود.

منتخبان مردم «راه‌یافتگان به مجلس»، نظام اقتدار خود را دارد و توجهی به این‌ها نمی‌کند، به قول مرحوم طالقانی هر کس که در مقابل نظام بایستد هلاک می‌شود، لذا این‌ها نیز مسیر خود را تصحیح نکرداند و اخیراً هم خودشان  در داخل کشور نشان داده اند که در پی براندازی نظام  و ولایت فقیه ، هم قسم هستند ، شما نمایندگان  که مردم به شما ها اعتماد کرده اند با دولت نباید اجازه دهید مشکلات ریز ودرشتی که احاد مردم جامعه مردم سالاری دینی با آن دست به گریبان هستند ، فرصتی معنادار شود برای رهروان فتنه گر آشوبگر و خائن.

همه باید قدر ومنزلت این ملت را پاس بدارید وبه منویات رهبر این ملت و برای خواستگاه بحق این مردم ، گوش شنوا داشته باشید و جهادی عمل کنید تا هیچ وقت دشمنان نظام و این ملت فرصت هیچ حرکت ساختار شکنانه را به بهانه معیشت، بیکاری و فقر در جامعه ایران علیه آرمان های ملت ایران  نیابند.

(صفحه دوّم بدعت فتنه گران ۸۸ در دی ماه ۹۶ نمود کرد.)

مراقب شگرد جدید جماعتی ساختار شکن، آشوبگر و خائن به وطن باشیم. خائنیین بدانند، این نیز بگذرد.

بازدید کننده گرامی : شما هم اکنون این خبر را در شبکه خبری تحلیلی استادنیوز مشاهده میکنید