سایز متن   /

نماینده مردم تهران با تاکید براینکه اصلاح طلبان سکوت مصلحتی نسبت به عملکرد روحانی نداشته‌اند، اظهار کرد: روحانی با وجود اینکه عملکرد بدی نداشته اما همواره مورد نقد جریان اصلاح‌طلب قرار گرفته است.

به گزارش استادنیوز،  پروانه سلحشوری با خبرنگار سیاسی ایلنا، درباره اینکه سکوت اصولگرایان در قبال احمدی‌نژاد تا چه حد به انتخابات ۱۴۰۰ گره خورده است، گفت: اکنون همان اصولگرایانی که زمانی احمدی‌نژاد را نایب پیغمبر می‌دانستند و همراهی‌اش هم کردند، جدا از سکوتی که در قبال رفتار او گرفته‌اند، در حال اعلام برائت از احمدی نژاد هستند.

نماینده مردم تهران در مجلس ادامه داد: متاسفانه یکی از  آثار سویی که کشور از آن آسیب دید، حمایت همه‌جانبه و به هر قیمتی از احمدی نژاد بود که نشان داد جریانی که ریشه ندارد چگونه می‌تواند در زمان قدرت و بعد از آن آسیب بزند.

عضو فراکسیون زنان مجلس درباره هدف احمدی نژاد از رفتارهای اخیر گفت: خصلت احمدی نژاد این است که سعی دارد خود را در صدر اخبار نگه دارد. حتی در زمان ریاست جمهوری هم تبلیغات را دوست داشت. علاقه‌مند به مطرح شدن است.  حال این بار با‌ بست‌نشینی نزدیکانش در حرم شاه عبدالعظیم اتفاق افتاد.

وی در پاسخ به این سوال که ممکن است این رفتارها به انتخابات آتی مربوط شود، تاکید کرد: مگر احمدی‌نژاد و دوستانش تایید صلاحیت می‌شوند؟ حتی معلوم نیست تا انتخابات ۱۴۰۰ دوام بیاورد که بخواهد شرکت کند. بعید می‌دانم این جریان بتواند در انتخابات آتی حضور یابد.  گفته می‌شود که آنها پرونده‌های مالی زیادی دارند که باید به آنها رسیدگی شود.

نماینده مردم تهران درباره اینکه همانطور که سکوت مصلحتی اصولگرایان در قبال احمدی نژاد جایز نیست اصلاح طلبان هم نباید در برابر روحانی سکوت مصلحتی داشته باشند، گفت: اصلاح‌طلبان نه‌تنها سکوت مصلحتی نسبت به عملکرد روحانی نداشته‌اند بلکه زیادی هم منتقد بوده و بعضا از دایره نقد هم فراتر رفته‌‌اند.

سلحشوری اظهار کرد: روحانی با وجود اینکه عملکرد بدی نداشته اما همواره مورد نقد جریان اصلاح‌طلب قرار گرفته است. من خودم جزء منتقدان دولت روحانی هستم و هرجا که لازم باشد انتقادات خود را بیان می‌کنم و تا کنون سکوت مصلحتی نداشته‌ایم. البته ضرورت دارد تا دولت مورد حمایت قرار گیرد.

منبع:ایلنا

بازدید کننده گرامی : شما هم اکنون این خبر را در شبکه خبری تحلیلی استادنیوز مشاهده میکنید

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
آرشیو چند رسانه ای
حماسه غرورافرین مردم تهران در وداع با شهید بی سر،محسن حججی
مافیای داروی ایران کیست؟/ طب سنتی در کشورهای پیشرفته
دروغ جهانگیری درباره احمدی نژاد/ دولت ۱۲۰ هزار میلیارد تومان را کجا برد؟
فقدان تخصص در شورای شهر؛ مدیریت شهری نیاز به تخصص جامع دارد

آرشیو کاریکاتور
وعده نوبخت برای ایجاد یک میلیون و ۳۳ هزار شغل در سال ۹۷!
مشت کوبنده بر دهان ترامپ
طنین فریاد مرگ بر آمریکا در ۲۲ بهمن
سامسونگ، تحت لیسانس سیاست غرب!

آرشیو گزارش تصویری
در حاشیه راهپیمایی ۲۲بهمن ۱۳۹۶
امضا تفاهم نامه بین بانک مهر اقتصاد و سایپا
دیدار فرماندهان نیروی هوایی و پدافند هوایی ارتش با رهبر انقلاب
جلسه امروز هیئت دولت

آرشیو