سایز متن   /

امضا ترامپ بر تحریمهای جدید سنا و کنگره صفحه جدیدی را در تاریخ کشور ایران گشود که اقدام روحانی در مقابل آن میتواند این صفحه را به یکی از سیاه ترین صفحات و یا صفحه ای درخشان تبدیل کند. آنچه مسلم است این است که وضعیت پیش آمده با ندیده گرفتن ، اقدام نکردن و بی تفاوتی حل شدنی نیست.

به گزارش استادنیوز,آنچه امروز به سیاه چاله تحریمی یا مادر تحریمها معروف شده است به حق اتفاق خطرناکی است که نه تنها نقض همه ی قواره ی برجام ( اعم از جسم ، روح ، روان و…) است بلکه فرمولی است برای اینکه ابتدا نهادهای انقلابی و آرمانهای جمهوری اسلامی در داخل و سپس کشور ایران را با سرعت به سوی منزوی شدن در جهان پیش میبرد و میتواند مقدمه ای برای درگیرهای داخلی باشد و البته در مباحث آینده پژوهانه فرمول رساندن ایران به وضعیت مطلوب غرب است.

اکنون روحانی و دولت او حتی دو راه پیش رو ندارند چرا که راه یعنی اقدامی برای پیشرفت و جلو رفت انقلاب و کشور و هر چه به ضرر ایران باشد نامش راه نیست در حقیقت دولت روحانی بین دو انتخابِ خدمت و خیانت قرار گرفته است . حتی اگر باور کنیم که روحانی و تیم مذاکره کننده دولت او در ایجاد این وضعیت دخالتی نداشته اند ( که البته رفتار غلط آنها کار را به اینجا رسانده اما در فرض محال ) اکنون در حالی که این دولت تجربه ای جدی در رفتار غربی ها و به ویژه شیطان بزرگ دارد ، یقینا هیچ اشتباهی پذیرفته نیست .

پ . ن : کوتاه آمدن ، ندیده گرفتن ، پرت کردن حواس ملت به سمتی دیگر و امثال اینها در این مورد خاص میتواند اتفاق شومی را در کشور رقم بزند که عهد نامه ی ننگین ترکمنچای هرگز به آن نمیرسد و اکنون زمان آن رسیده که مشخص شود آیا روحانی و دولت او آمده اند تا کشور را به سوی آینده ای بهتر به پیش ببرند و یا ماموریت دارند تا انقلاب را به سوی ناکارآمدی و انزوا ( که البته خواب آشفته ی غربی هاست و هرگز تعبیر نخواهد شد ) بکشانند.

بازدید کننده گرامی : شما هم اکنون این خبر را در شبکه خبری تحلیلی استادنیوز مشاهده میکنید

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
آرشیو چند رسانه ای
حماسه غرورافرین مردم تهران در وداع با شهید بی سر،محسن حججی
مافیای داروی ایران کیست؟/ طب سنتی در کشورهای پیشرفته
دروغ جهانگیری درباره احمدی نژاد/ دولت ۱۲۰ هزار میلیارد تومان را کجا برد؟
فقدان تخصص در شورای شهر؛ مدیریت شهری نیاز به تخصص جامع دارد

آرشیو کاریکاتور
وعده نوبخت برای ایجاد یک میلیون و ۳۳ هزار شغل در سال ۹۷!
مشت کوبنده بر دهان ترامپ
طنین فریاد مرگ بر آمریکا در ۲۲ بهمن
سامسونگ، تحت لیسانس سیاست غرب!

آرشیو گزارش تصویری
دومین روز جستجوی محل سقوط هواپیمای ATR ۷۲
نشست خبری وزیر آموزش و پرورش
در حاشیه راهپیمایی ۲۲بهمن ۱۳۹۶
امضا تفاهم نامه بین بانک مهر اقتصاد و سایپا

آرشیو