سایز متن   /

شرفی گفت: چالش های مربوط به بحث آب موضوعی ملی است که فقط به وزارت نیرو بر نمی گردد، دولت باید به معنای واقعی مشکل آب را به صورت سرزمینی ببیند و آمایش سرزمین را مدنظر قرار دهد.

به گزارش استادنیوز, غلامرضا شرفی نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی  بیطرف را فردی پاکدست، توانمند و با قابلیت های بالا دانست و گفت: در هر صورت جزء وظایف نمایندگان این است که اولویت ها و برنامه های کاری وزرا را بررسی کرده و مشورت کنند تا به جمع بندی برسند که یا رای اعتماد بدهند ویا خیر.

 وی تصریح کرد: قطعا نمایندگان کسی را که متناسب با برنامه های پیشنهادی و رزومه  دفاع خوبی هم داشته باشد انتخاب می کنند ضمن اینکه برنامه ها باید منطبق با برنامه ششم توسعه کشور نیز باشد با توجه به این تفاسیر آقای بیطرف علیرغم تمام شایستگی هایی که دارد، دفاع ضعیفی داشت و پاسخ روشنی به نمایندگان مخالف در صحن علنی ارائه نداد و در کل ضعیف ظاهر شد.

شرفی متن دفاعیه بیطرف را کم محتوی دانست و اظهار داشت: نمایندگان طبق بررسی ها و مشورت هایی که داشتند با توجه به  خواست های ملی و منطقه ای تصمیم نهایی خود را در روز جلسه دفاع وزیر پیشنهادی گرفتند ضمن اینکه برخی موارد و انتقادات هم زبان به زبان بین نمایندگان نقل می شود بنا بر این بدیهی است که نماینده تصمیمات از قبل گرفته شده را ملاک کار خود قرار نمی دهد.

وی تاکید کرد: چالش های مربوط به بحث آب موضوعی ملی است که فقط به وزارت نیرو بر نمی گردد، دولت باید به معنای واقعی مشکل آب را به صورت سرزمینی ببیند و آمایش سرزمین را مدنظر قرار دهد.

عضو کمیسیون انرژی با بیان اینکه دولت باید برنامه عملی ارائه داده و فرصت سوزی نداشته باشد، بیان کرد: در حال حاضر چند استان کشور با معضل بی آبی مواجهند، باید برنامه استانهای پرآب و با اقلیم مناسب برای کشاورزی و آبزی پروری و یا استفاده از انرژی برقابی متفاوت با استان هایی باشد که چنین زیرساخت و ظرفیت هایی ندارند اما می بینیم که تاکنون اهمال کاری شده و یکسویه نگریسته شده است.

منبع:ایلنا

بازدید کننده گرامی : شما هم اکنون این خبر را در شبکه خبری تحلیلی استادنیوز مشاهده میکنید

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آرشیو چند رسانه ای
مافیای داروی ایران کیست؟/ طب سنتی در کشورهای پیشرفته
دروغ جهانگیری درباره احمدی نژاد/ دولت ۱۲۰ هزار میلیارد تومان را کجا برد؟
فقدان تخصص در شورای شهر؛ مدیریت شهری نیاز به تخصص جامع دارد
ارتشاء، روابط غیراصولی و رانت، سه بحران اساسی انتخابات شورای شهر

آرشیو کاریکاتور
پنگوئن های قطب: کبوتر با کبوتر، نتانیاهو با کفتار!
هراس نتانیاهو از خرمشهر/ نیوزویک: ایران با رونمایی از موشک جدید به صورت ترامپ و اسرائیل سیلی زد
پنگوئن های قطب: کبوتر با کبوتر، نتانیاهو با کفتار!
ترامپ ، تایتانیک و توهم صلح جهانی

آرشیو گزارش تصویری
آئین معارفه شهردار منتخب کلانشهر کرج دکتر اصغر نصیری
مراسم سی و هشتمین سالگرد درگذشت آیت الله سید محمود طالقانی
سفر ظریف به سوچی روسیه
دوازدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر

آرشیو