امروز سه شنبه, ۱۰ اسفند , ۱۳۹۵ برابر با Tuesday, 28 February , 2017

سایز متن   /

فوت هاشمی در سن ۸۲ سالگی امری بود طبیعی و قابل انتظار ، لیکن نبودِ او بعنوان یکی ازموثرترین سیاستمدارن تاریخ انقلاب اسلامی حتما دارای اثراتی در عرصه های مختلف سیاسی خواهد بود.

به گزارش استادنیوز ,فوت هاشمی در سن ۸۲ سالگی امری بود طبیعی و قابل انتظار ، لیکن نبودِ او بعنوان یکی ازموثرترین سیاستمدارن تاریخ انقلاب اسلامی حتما دارای اثراتی در عرصه های مختلف سیاسی خواهد بود.

گر چه هاشمی با همه فراز و نشیبهای اعتقادی ، عملکردی و سیاسی ، بالاخره در داخل نظام معنا میشد و خودش هم با همه ی فشارهایی که از اطرافیانش داشت سعی کرد از نظام خارج نشود و شاید ازمنتظری و امثال او درس گرفت ، لیکن اکنون که او از دنیا رفته نباید از این جهت که ممکن است ضد انقلاب سواستفاده کند او را به شکل غیر واقعی معرفی کنیم و حقایق رفتاری او را بپوشانیم ، چرا که انقلاب اسلامی بر محور اسلامیت و دینداری بنا گذاشته شده است و در استراتژی ها و تدابیر آن دروغ و قلب واقعیت جایی ندارد .

معنای این سخن ، آن نیست که مراقب سواستفاده های احتمالی نباشیم و با تخریب و سخنان تحریک آمیز فضا را برای سواستفاده ی کسانی که در دوران دولت به اصطلاح اصلاحات (شما بخوانید براندازان) به بدترین شکل تخریبش کردند و امروز ندای وا هاشمیا سر میدهند ، آماده کنیم ، خیر ، سخن این است که انقلاب اسلامی از سویی الگوی بسیاری از کشورها بوده و خواهد شد و در بزنگاههای اینگونه است که باید ایستادن بر مبانی را به نمایش بگذارد و از سوی دیگرآیندگان وفرزندان این کشور که تاریخ راخواهند خواند ، نباید دچار دوگانگی مفهومی شوند و نتوانند حقایق انقلاب را که افرادی مانند هاشمی در آن نقش داشته اند تشخیص داده و یا ندانند کدام درست است ؟ هاشمی ۸۸ یا هاشمی پس از مرگ و تعاریف عجیب‼️

پر واضح است که ما اجازه نداریم مانند عامه ی مردم بگوییم که حالا که فلانی رفت بگذارید و بگذرید وهر چه بوده تمام شده که اگر اینگونه بود که هرگز نباید تاریخ اسلام را مطالعه کرد . از سویی هنوز ساعاتی از مرگ او نگذشته برخی افراد مانند بعضی وزرا و مشاورین دولت فعلی وقیحانه قصد دارند از نجابت ، سکوت و احترام جریان حزب الله و انقلاب سواستفاده کنند و خزعبلاتی را در سایتها و توئیت ها و… درج نمایند . آن یکی نوشته است امشب عده ی زیادی سر راحت بر بالین میگذارند غافل از جریانات فردا و پس فردا !! این آیا غیر از فتنه انگیزی است ؟! ( ضمن اینکه پس فردایی تندتر از فتنه ۸۸ نخواهید داشت و خوبست است سیلی نه دی را از یاد نبرید)

پ.ن: این نوشتار مختصر، قصد دارد این نکته را بیان کند که اگر قرار است هاشمی معرفی شده و در تاریخ این انقلاب نام او درج شود ، باید هاشمی باشد بدون کم و زیاد و هر که قصد دارد هاشمی بدون کم و زیاد را بشناسد به پیام رهبر معظم ، بصیر و ثابت بر آرمانهای انقلاب حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی ) مراجعه نماید و تفاوت آن را با پیام ایشان در خصوص برخی از شخصیتهایی که تا پایان راه اجازه هیچ سواستفاده ای را ندادند ، مانند آیت الله خزعلی (ره) را بنگرند .

0

بازدید کننده گرامی : شما هم اکنون این خبر را در شبکه خبری تحلیلی استادنیوز مشاهده میکنید

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.

تشخیص اسناس از ماشین الزامی

آرشیو چند رسانه ای
فیلم/دلایل اصلی اجرایی‌ نشدن اقتصاد مقاومتی
فیلم/عدم حمایت دولت از واحدهای تولیدی زمینه را برای قاچاق کالا هموارتر کرد
فیلم/ دگرباشی سیاسی از زبان سیدمهدی حسینی تحلیلگر مسائل سیاسی و راهبردی
فیلم/ جایگاه مبهم عدالت در بانکداری اسلامی

آرشیو کاریکاتور
فاصله نجومی حقوق با هزینه‌ها !!!
۵۷ درصد کلاس‌های درس استاندارد نیستند
عینک های جدید تدبیر رسید!
بازگشت رفیق فاب تهرانی ها!

آرشیو گزارش تصویری
۲۲بهمن از نگاه استادنیوز
هدف پنهان ترامپ از صدور فرمان ضد مهاجرتی چیست؟
تأکید رهبر انقلاب بر گنجاندن «پیام» در نوحه ها
بشارت رشد ۴٫۵ درصدی و خطر تداوم معضلات نظام بانکی

آرشیو