خسرو پورجوان

مهندس خسرو پورجوان متولد ۱۳۵۹
کارشناسی ارشد معماری و شهرسازی
استاد دانشگاه ( تدریس در دانشگاه های انقلاب اسلامی به مدت ۷ سال به عنوان مدیر گروه مقطع کارشناسی و کاردانی معماری از سال ۱۳۸۷ تا به حال _دانشکده فنی دختران شریعتی۱۳۹۰ تا ۱۳۹۲_ دانشگاه هنر رسام کرج از سال ۱۳۹۲ تا به حال _ دانشکده فنی دختران کرج_ دانشگاه های آزاد اسلامی ورامین و محمود آباد و کرجدر دوره های مختلف_غیر انتفاعی غیاث الدین جمشید کاشانی در مقطع کارشناسی. و علمی کاربردی درسطح تهران در رشته معماری و عمران
دارای ۱۳ سال سابقه در کادر آموزشی و اداری در آموزش و پرورش شهر تهران منطقه ۵ و حسن آباد قم.
عضو فعال سازمان بسیج اساتید استان تهران از سال ۱۳۸۸٫
استاد راهنما پایان نامه چندین پروژه در مقطع کارشناسی معماری.
دارای تالیفات و مقالات متعدد در زمینه معماری و شهرسازی
همکاری و فعالیت با سازمان نوسازی مدارس استان تهران بعنوان ناظر پروژه.
مقاله نویسی در سایتهای معتبری همچون ostadnews.ir در خصوص تحولات روز و سیاست و سایتهای مفا آنلاین و چند نشریه داخلی از سال ۱۳۹۲
همکاری و فعالیت آموزشی در سراهای محله شهرداری تهران.
دارای پروانه پایه دو نظام مهندسی در زمینه طراحی نظارت و اجرا.

 

 

 

روزنامه آلمانی «زوددویچه» ضمن عذرخواهی برای انتشار کاریکاتوری درباره «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر اسرائیل،«دیتر هانیچ» کاریکاتوریست مزبور را هم اخراج کرد.

بنابر گزارش خبرگزاری آلمان،این کاریکاتور که در نسخه روز سه‌شنبه منتشر شد باعث شد که اتهام یهودستیزی متوجه روزنامه و طراح شود. زوددویچه در واکنش به این اتهام اعلام کرد که این کاریکاتور یک اشتباه بوده است.

در این کاریکاتور نتانیاهو در حالی دیده می‌شد که برنده مسابقه « یورو ویژن ۲۰۱۸ » شده است و در عین حال موشکی که بر روی آن علامت ستاره داوود وجود دارد را در دست دارد و می‌گوید: «سال آینده در اورشلیم (بیت‌المقدس)» همچنین در عبارت Eurovision هم  به جای حرف v از ستاره داوود استفاده شده است.

این کاریکاتور یک روز پس از تظاهرات فلسطینیان در مرز غزه منتشر شد.تظاهرات فلسطینیان در سالگرد روز نکبت (سالروز تاسیس رژیم صهیونیستی) و در اعتراض به انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به بیت‌المقدس برگزار شد. در این تظاهرات، بیش از ۶۰ غیرنظامی فلسطینی به وسیله نیروهای اسرائیلی شهید و شمار زیادی هم زخمی شدند.