جواد مسعودی

جواد مسعودی در مهر ۱۳۴۷ و در تهران متولد شد. در سال ۱۳۶۷ موفق به اخذ دیپلم اقتصاد گردید و در همین سال با قبولی در کنکور، وارد دانشگاه آزاد کرج در رشته علوم سیاسی شد. همزمان با تحصیل در دانشگاه بعنوان دبیر تربیت بدنی در آموزش و پرورش مناطق ۱۰ و ۶ تهران مشغول بکار گشته و با اتمام تحصیل با اخذ مدرک لیسانس علوم سیاسی و با درجه ستواندومی جهت خدمت مقدس سربازی وارد نیروی انتظامی شد. اکثر مدت خدمت سربازی وی نیز در شهرستان خاش از توابع سیستان و بلوچستان و در راه مبارزه با اشرار و سوداگران مرگ (قاچاقچیان مواد مخدر) سپری گردید.

جواد مسعودی در سال ۱۳۷۸ ازدواج نمود که حاصل این ازدواج یک فرزند دختر و یک فرزند پسر بوده است. این کاندیدای مجلس شورای اسلامی از سال ۱۳۷۶ تا ۱۳۷۹ وارد جرگه مطبوعات گشته و با اخذ گواهی آموزش روزنامه نگاری از وزارت ارشاد با درجه عالی به این حرفه پر مشغله در سمنان پرداخت.

کاندیدای نسل جوان امروز سمنان در سال ۱۳۸۷ با قبولی در کنکور پس از ۱۳ سال دوری از دانشگاه در رشته روابط بین الملل ادامه تحصیل داده و در بهمن ۱۳۸۹ با دفاع از پایان نامه خود تحت عنوان «تأثیر کاهش تصدی گری دولت در تسریع روند دموکراسی در ایران معاصر» با درجه عالی و با مدرک فوق لیسانس از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی فارغ التحصیل شد.

جواد مسعودی که از همان اوان کودکی پدر خود را از دست داده بود تا به الان با سختیها و ناملایمات کوچک و بزرگی دسته و پنجه نرم کرده و لذا درد ایتام، نیازمندان و محرومین جامعه را تا عمق جان خود به خوبی لمس نموده و همواره یکی از دغدغه هایش رسیدگی به ایتام، نیازمندان و محرومین جامعه در امور اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی بوده و می باشد؛ بدین خاطر وی در سال ۹۰ با وجود امکان تدریس در دانشگاهها و مراکز عالی آموزش کشور، در یکی از موسسات خیریه در جنوب تهران (شهر ری) مشغول به خدمت به محرومین و ایتام جامعه گردید و امیدوار است تا اهداف و برنامه های خود در جهت محرومیت زدایی و فقر زدایی را در سنگری دیگر (مجلس شورای اسلامی) دنبال نموده تا با استفاده از تعهد، تخصص و تجربه خود بتواند گامهای موثر و بزرگتری درخدمت رسانی به مردم شهر، جوانان و به خصوص محرومین جامعه داشته باشد.

وی هم اکنون دانشجوی سال سوم دکترای علوم سیاسی با گرایش مسایل ایران و مدرس دانشگاه پیام نور سمنان بوده و به عنوان نویسنده و روزنامه نگار فعالیتهای مطبوعاتی خود را همچنان ادامه می دهد.

  سوابق و فعالیت ها :
* مدرس دانشگاه
* کاندیدای نهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه گرمسار، آرادان و ایوانکی

* کاندیدای چهارمین دوره شورای اسلامی شهر همدان

* کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه سمنان، سرخه، مهدیشهر و شهمیرزاد
* نویسنده و روزنامه نگار
* سابقه کاری و اجرایی در بنیاد مستضعفان و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)
* مدیر روابط عمومی موسسه خیریه امام علی (ع) شهر ری
* عضو انجمن علوم سیاسی ایران
* عضو بسیج هنرمندان

* عضو بسیج اساتید
* دبیر سابق تربیت بدنی در مناطق ۶ و ۱۰ آموزش و پرورش تهران

تحصیلات :

فوق لیسانس روابط بین الملل
دانشجوی دکتری علوم سیاسی

 

برنامه ها :

۱-تلاش در جهت اصلاح قوانین دست و پاگیر اقتصادی و فرهنگی (قوانین مالیاتی، استخدامی، سرمایه گذاری خارجی)

۲- توجه ویژه به صنعت و مدیران صنایع شهر جهت رونق اقتصادی

۳- ایجاد مراکز تفریحی از جمله بزرگترین شهربازی استان جهت رفاه حال مردم

۴- تلاش در جهت ایجاد مبلمان شهری زیبا

۵- فراهم نمودن بستر گردشگری مطلوب با استفاده از پتانسیلهای طبیعی شهر (کویر نوردی)

۶- فراهم نمودن صندوقهای حمایتی برای نیازمندان

۷- ایجاد کارگروههای تخصصی با استفاده از نخبگان علمی، صنعتی، مدیریتی و نسل جوان شهر جهت پیشبرد برنامه های عمران شهری

۸- تلاش در جهت ساخت کارخانه نساجی جهت رونق اقتصادی و با پذیرش استخدامی بالا

۹- تلاش در جهت تکمیل پروژه ناتمام اتصال آب دریای خزر به استان سمنان

۱۰- پیگیری مجدانه در خصوص به ثمر نشستن کامل آبرسانی از چشمه روزیه به شهر

۱۱- توجه ویژه به کشاورزی و باغداری جهت بهبود اقتصاد شهر

۱۲- پیگیری مقدمات استفاده رایگان یک روز در هفته خانواده های بی بضاعت و ایتام از مراکز تفریحی شامل استخر، سینما، شهر بازی

۱۳- برقراری جلسات منظم با مدیران دستگاههای دولتی و خصوصی حوزه استحفاظیه شهری جهت بررسی مشکلات عمرانی، اقتصادی، فرهنگی و صنعتی

۱۴- مبارزه جدی و مستمر با معضل بیکاری با توجه به بندهای ۱ و ۲ و ۸ و ۱۱ و ۲۰

۱۵- رایزنیهای مختلف با سرمایه گذاران خارجی جهت سرمایه گذاری در بخش صنعتی، کشاورزی و عمرانی

۱۶- توجه ویژه به مناطق محروم از جمله روستاهای حوزه استحفاظی

۱۷- تلاش مستمر در جهت کوتاه کردن دست رانخواران از حقوق مردم

۱۸- تعامل سازنده با استاندار جهت حذف مدیران ضعیف و استفاده از نیروهای متخصص و کارآزموده در مناصب دولتی

۱۹- توجه ویژه به نخبه سالاری و متخصصان فن

۲۰- ایجاد تسهیلات لازم و مقدور برای کارآفرینان جهت استمرار رونق اقتصادی

۲۱- پیگیری مستمر در جهت ارائه طرح «افزایش یارانه های ماهانه مردم»

  سایت :    jmp.vcp.ir

زندگی مطلوب حق هر شهروند است

توسعه با تغییر امکان پذیر است

مبارزه با بیکاری در سایه دولت رفاهی

 

روزنامه آلمانی «زوددویچه» ضمن عذرخواهی برای انتشار کاریکاتوری درباره «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر اسرائیل،«دیتر هانیچ» کاریکاتوریست مزبور را هم اخراج کرد.

بنابر گزارش خبرگزاری آلمان،این کاریکاتور که در نسخه روز سه‌شنبه منتشر شد باعث شد که اتهام یهودستیزی متوجه روزنامه و طراح شود. زوددویچه در واکنش به این اتهام اعلام کرد که این کاریکاتور یک اشتباه بوده است.

در این کاریکاتور نتانیاهو در حالی دیده می‌شد که برنده مسابقه « یورو ویژن ۲۰۱۸ » شده است و در عین حال موشکی که بر روی آن علامت ستاره داوود وجود دارد را در دست دارد و می‌گوید: «سال آینده در اورشلیم (بیت‌المقدس)» همچنین در عبارت Eurovision هم  به جای حرف v از ستاره داوود استفاده شده است.

این کاریکاتور یک روز پس از تظاهرات فلسطینیان در مرز غزه منتشر شد.تظاهرات فلسطینیان در سالگرد روز نکبت (سالروز تاسیس رژیم صهیونیستی) و در اعتراض به انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به بیت‌المقدس برگزار شد. در این تظاهرات، بیش از ۶۰ غیرنظامی فلسطینی به وسیله نیروهای اسرائیلی شهید و شمار زیادی هم زخمی شدند.