مشاهده مطلب

      ۱۰ شهریور ۱۳۹۷      ۰             293204      آخرین اخبار, اجتماعی, اخبار استانها, اخبار ویژه   Print This Post
به این خبر امتیاز دهید

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی استادنیوز، علی مبشری گفت با اعلام شکایت فردی از یک آرایشگاه زنانه که بخاطر دریافت خدمات لیزر در این آرایشگاه، دچار آسیب های پوستی شده، رسیدگی به موضوع در دستور کار شعبه دهم تعزیرات حکومتی فارس قرار گرفت.

وی افزود با احضار مسئول این آرایشگاه به تعزیرات حکومتی و طی تحقیقات انجام شده مشخص شد در این آرایشگاه اقدامات غیر قانونی لیزر انجام می شود که با محرز شدن تخلف، شعبه رسیدگی کننده رای به تعطیلی این آرایشگاه و ضبط ملزومات مربوطه صادر کرد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس در ادامه از برخورد با یک مرکز عینک طبی غیر مجاز خبر داد و گفت با گزارش دانشگاه علوم پزشکی شیراز مبنی بر فعالیت یک مرکز عینک طبی غیر مجاز در شهر شیراز، شعبه دهم این اداره کل به بررسی موضوع پرداخت و با احراز تخلف، حکم به تعطیلی این مرکز و ضبط کلیه ملزومات آن به نفع دولت صادر کرد که حکم صادره توسط مامورین اجرای احکام اجرا و این مرکز پلمپ شد.

مبشری تصریح کرد یک کارگاه تولید سبزیجات خشک با گزارش مردمی مورد بازرسی قرار گرفت و با توجه به فعالیت بدون جواز و تولید غیربهداشتی محصول، صاحب کارگاه به پرداخت جریمه نقدی و تعطیلی کارگاه و معدوم کردن تمامی تولیدات غیر بهداشتی محکوم شد.

انتهای خبر///

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

 

روزنامه آلمانی «زوددویچه» ضمن عذرخواهی برای انتشار کاریکاتوری درباره «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر اسرائیل،«دیتر هانیچ» کاریکاتوریست مزبور را هم اخراج کرد.

بنابر گزارش خبرگزاری آلمان،این کاریکاتور که در نسخه روز سه‌شنبه منتشر شد باعث شد که اتهام یهودستیزی متوجه روزنامه و طراح شود. زوددویچه در واکنش به این اتهام اعلام کرد که این کاریکاتور یک اشتباه بوده است.

در این کاریکاتور نتانیاهو در حالی دیده می‌شد که برنده مسابقه « یورو ویژن ۲۰۱۸ » شده است و در عین حال موشکی که بر روی آن علامت ستاره داوود وجود دارد را در دست دارد و می‌گوید: «سال آینده در اورشلیم (بیت‌المقدس)» همچنین در عبارت Eurovision هم  به جای حرف v از ستاره داوود استفاده شده است.

این کاریکاتور یک روز پس از تظاهرات فلسطینیان در مرز غزه منتشر شد.تظاهرات فلسطینیان در سالگرد روز نکبت (سالروز تاسیس رژیم صهیونیستی) و در اعتراض به انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به بیت‌المقدس برگزار شد. در این تظاهرات، بیش از ۶۰ غیرنظامی فلسطینی به وسیله نیروهای اسرائیلی شهید و شمار زیادی هم زخمی شدند.