مشاهده مطلب

      ۲۱ شهریور ۱۳۹۷      ۰             293390      آخرین اخبار, اخبار ویژه, دانشگاه ها   Print This Post

برگزاری پویش دانشجویی «ترک با معرفت چهار گناه»

از سوی دانشجویان دانشگاه علم و صنعت صورت می گیرد
به این خبر امتیاز دهید

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی استادنیوز، دانشجویان دانشگاه علم و صنعت در طرحی به مناسبت آغاز ماه محرم‌الحرام اقدام به برگزاری پویش «حسینی‌ باشیم» کرده‌اند.

این پویش در ایام ماه‌های محرم و صفر با محوریت چله ترک بامعرفت گناه حول چهار گناه غرور، غیبت، ناامیدی و نگاه حرام برگزار می‌شود.

متقاضیان شرکت در این پویش حداقل یک موضوع را انتخاب کرده و از مطالب مربوط به آن در کانال استفاده می‌کنند به این صورت که در طول چهل روز کتاب، جزوات، فایل صوتی و تصویری برای بهره مندی شرکت کنندگان در کانال قرار داده خواهد شد تا با معرفت بیشتر به ترک گناه همت گماشته شود.

در طول دوره صوت استاد اخلاق در دانشگاه علم و صنعت در کانال قرار داده خواهد شد.

شرکت کنندگان در طول دوره اگر مرتکب گناه انتخابی شدند مبلغی را به عنوان صدقه با نیت سلامتی امام عصر (عج) اختصاص می‌دهند.در انتها صدقات جمع آوری شده و به خیریه اهدا خواهد شد.

در انتهای پویش به قید قرعه به شرکت کنندگان جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

انتهای خبر//

 

منبع، فارس

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

 

روزنامه آلمانی «زوددویچه» ضمن عذرخواهی برای انتشار کاریکاتوری درباره «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر اسرائیل،«دیتر هانیچ» کاریکاتوریست مزبور را هم اخراج کرد.

بنابر گزارش خبرگزاری آلمان،این کاریکاتور که در نسخه روز سه‌شنبه منتشر شد باعث شد که اتهام یهودستیزی متوجه روزنامه و طراح شود. زوددویچه در واکنش به این اتهام اعلام کرد که این کاریکاتور یک اشتباه بوده است.

در این کاریکاتور نتانیاهو در حالی دیده می‌شد که برنده مسابقه « یورو ویژن ۲۰۱۸ » شده است و در عین حال موشکی که بر روی آن علامت ستاره داوود وجود دارد را در دست دارد و می‌گوید: «سال آینده در اورشلیم (بیت‌المقدس)» همچنین در عبارت Eurovision هم  به جای حرف v از ستاره داوود استفاده شده است.

این کاریکاتور یک روز پس از تظاهرات فلسطینیان در مرز غزه منتشر شد.تظاهرات فلسطینیان در سالگرد روز نکبت (سالروز تاسیس رژیم صهیونیستی) و در اعتراض به انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به بیت‌المقدس برگزار شد. در این تظاهرات، بیش از ۶۰ غیرنظامی فلسطینی به وسیله نیروهای اسرائیلی شهید و شمار زیادی هم زخمی شدند.